KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-09-17 15:35  Powrót po latach
mRqS 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Cześć

Wita Was Marek Szulen.
Modelarstwo od zawsze było częścią mojego życia. A to kartonowe (z przyczyn oczywistych - tylko MM), a to latające, plastiki itd.
Z różnych powodów, ostatnie modele kartonowe budowałem ok. 30 lat temu. Później były ( i są) modele RC oraz muzyka.
Teraz ponownie wracam do kartonu. Częściowo dzięki 7mio letniemu synowi, który chce "sklejać samoloty z papieru" a także.. .hmm.. nostalgii?
W każdym razie, pierwszy, "powrotny" model mam za sobą (BF-109 T1 z MPM), który wyszedł całkiem znośnie jak na 30to letnią przerwę



Po nim przyszła kolej na P40E z Kartonowego Arsenału.
Mam zamiar zrobić jego relację, z nadzieją, że podpowiecie właściwą drogę gdy coś pójdzie nie tak :)

--

Post zmieniony (18-09-17 16:01)

 
18-09-17 15:50  Odp: Powrót po latach
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Witamy i zapraszamy :) A Mlody niech sie wdraza ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
18-09-17 15:59  Odp: Powrót po latach
mRqS 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzięki!

A młody właśnie lepi kolejny model :)
Oto jego pierwsze dzieło (jeszcze z dużym udziałem taty)



Teraz dzielnie pracuje nad Fokkerem D.VII (przydały się pliki z fiddlersgreen.net :)

A to kilka moich starych RC z czasów, gdy na nie miałem więcej czasu ;)





--

Post zmieniony (18-09-17 16:17)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024