KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
01-08-17 15:09  Reklama dżwignią handlu...
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Witam, przeglądając archiwalny numer Skrzydlatej Polski natrafiłem na taką oto reklamę,
która muszę przyznać, robiła wrażenie w tamtych po komunistycznych czasach.
Dwie pełne strony tygodnika to nie mało a i temat nietuzinkowy rzecz jasna.
Nawet dzisiaj po 27 latach od ukazania się wygląda całkiem do rzeczy, mogła skusić
do zakupu tej wycinanki niejednego z Was, tak myślę. Czy pamiętacie...

--

 
01-08-17 15:33  Odp: Reklama dżwignią handlu...
andre   

Pamiętam nawet wycinankę :) .Sklejałem ten model ale nie odważyłem się wysłać zdjęcia na konkurs który ogłosiła firma Design choć nagroda była bardzo kusząca na tamte czasy.Miałem wtedy założoną teczkę w ruchu na mm i pani która tam sprzedawała odkładała mi dodatkowo inne wydawnictwa które wtedy trafiały do kiosku ruchu a było w tamtych czasach ciężko kupić modele kartonowe. Model chyba nawet komuś podarowałem.

Post zmieniony (01-08-17 15:39)

 
01-08-17 17:33  Odp: Reklama dżwignią handlu...
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

No jasne! Reklama wywołała u mnie wymagany skutek! Kupiłem 2 sztuki. Jeden model skleiłem i mam do dzisiaj!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
01-08-17 18:41  Odp: Reklama dżwignią handlu...
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Mariuszu, to dzięki tej dokładnie reklamie kupiłeś swoje dwie wycinanki?
Ale jaja, trafiłem w Wasze wspomnienia...

 
01-08-17 18:52  Odp: Reklama dżwignią handlu...
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jak na rok 1990 był fantastycznie opracowany, pamietam, że podwozie było drobiazgowo rozpracowane. Niestety, nie był to mój temat i po kilku latach sprzedałem go... a po nastepnych kilku latach żałowałem tego.

 
01-08-17 20:56  Odp: Reklama dżwignią handlu...
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Andy - jak to mówiá: "dokładnie"!
To pięknie opracowany model. Poziom dzisiejszego "hala".
W tamtych czasach poligrafia ledwo-ledwo dawała radę. Dlatego model miał kalkomanie i przewidziany był do malowania. Mój taki właśnie jest.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
17-08-17 00:07  Odp: Reklama dżwignią handlu...
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Z wielkim rozrzewnieniem wspominam te czasy.... TIGER był przepięknie wydany, kapitalnej jakości karton, do tego i właściwe kolory plus kalkomania. Ceny nie pamiętam, kilka egzemplarzy miałem, zostały mi dwa z obu wydań na półce w regale. A ciekaw jestem czy
Andy jesteś w stanie wyśledzić zdobywcę tej nagrody w konkursie SP. Dla niewtajemniczonych powiem tak: Model F-14 " Tomcat " w skali 1/32 z Tamiy'i był w tym czasie jednym z najlepszych modeli w skali 1/32 , jak nie NAJLEPSZY ! Wart już wtedy miliony złotówek...:-)))))

 
17-08-17 16:02  Odp: Reklama dżwignią handlu...
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Patrząc jak zareklamował się w dzisiejszych czasach Tiger , to chyba nie była to dźwignia , ale gilotyna ;):)

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024