KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 22Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 
08-02-18 03:06  Odp: Śpicie? XXXII
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Nie śpimy. Dyżur nocny w pracy i okazja aby dzieciakom wyciąć wręgi do Błyskawicy z MM. Nadbudówki prawie kończą a obiecany przeze mnie kadłub leży od miesiąca nie tknięty.
PZDR dla "nocarzy"

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
08-02-18 05:44  Odp: Śpicie? XXXII
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pozdro. Ale idę już. Trzeba się kimnąć przed ambitnym jutrem. A w zasadzie to przed dzisiajem. Kolorowych.

--

 
09-02-18 13:59  Odp: Śpicie? XXXII
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Chyba nikt wczoraj wieczorem nie umiał wejść na forum. Do wieczora zatem.

--

 
10-02-18 04:14  Odp: Śpicie? XXXII
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A my obejrzeliśmy sobie wieczorem film. Wieczorem, czyli teraz sie skończył. "Titanic" pana Camerona. Obejrzany po raz 70. W międzyczasie doszło kilka płatów oklejek "kopytek" w modelu o całkiem takiej samej nazwie, na które będą potem płaty poszycia cięte na paseczki i klejone we wzór imitujący podział blach. Bulaje wydłubane oczywiście i podklejone folią. Sporo roboty w tym Titku jeszcze mnie czeka i pewnie nie raz i nie osiem będzie ochota manerw Cevy wykonać, ale nie mam takich dużych koszuf na śmieci na stanie mieszkaniowym. Poczytam se jeszcze szybko internety i trza by się położyć na kilka godzin. Szkoda, mógłbym jeszcze pokleić. Niestety, zwierzątkami będąc biologicznymi musimy się poddawać takim bezsensownym czynnościom jak spanie.

--

 
11-02-18 19:59  Odp: Śpicie? XXXII
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ładne smigi!

--

 
13-02-18 01:54  Odp: Śpicie? XXXII
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dobranoc. I poproszę panią wnuczkę o następne foty!!

--

 
14-02-18 02:58  Odp: Śpicie? XXXII
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ś??
Ja ni!!
Walczę z drobnicą pokładową pokraki mej japońskiej zwanej "Hiei", którą to ośmieliłem sobie przeskalować z MM do 1:200. Daleko mu do Waszych Kongów, Hiejów i Nagatów, więc jeden jot-peg wystarczy.



Idę spać zaraz chyba. Branoc.

--

 
14-02-18 06:56  Odp: Śpicie? XXXII
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przynajmniej masz już relingi i teflektory. Ja dalej w lesie.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
14-02-18 15:06  Odp: Śpicie? XXXII
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Łukasz- daleko w lesie, ale za to jaki to las!! Mój model jest usyfiony. Mieszkam na Śląsku, do tego na poddaszu, blisko kominów, model malowany, więc co jakiś czas myję go mokrymi pędzelkami. Jednak syf jest po wyschnięciu i tak widoczny i to mnie przeraża. Jedna połowa mnie krzyczy- skończ go, druga wrzeszczy wręcz, żeby go wywalić jak-a-najszybciej. Na razie brnę i bawię się co jakiś czas w czyszczenie modeli. Macie jakieś skuteczne specyfiki do czyszczenia takich rzeczy z kurzu?

--

 
14-02-18 15:30  Odp: Śpicie? XXXII
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dożywocie w gablocie. Ja zrobiłem sobie regał ale i tak boki ścianek z szybą zaklejam taśmą bo to cholerstwo się i tak wdziera. Raz wlazł mi nawet pająk i zbudował sobie pokaźną pajęczynę na Yamato. A odnośnie zabezpieczenia na czas budowy też mam panaceum. Foto mogę szczelić jak nie będę dziś mógł zasnąć.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 22Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024