KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 19Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  ->  => 
30-06-17 15:12  Odp: Trzymajmy kciuki za PŻM
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Zawsze możesz nam zapodać ze wstępem "Podobno..." albo "Nie bardzo w to wierzę, ale..."

 
30-06-17 15:18  Odp: Trzymajmy kciuki za PŻM
yanis 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

Na priv mogę napisać, ale publicznie nie, bo sprawa jest tak pokręcona że gdybym tego nie usłyszał z wiarygodnego dla mnie źródła, to bym w ogóle nie uwierzył :)

--
-------------------------------------------------
Modelarstwo teoretyczne opanowałem do perfekcji.

 
30-06-17 15:24  Odp: Trzymajmy kciuki za PŻM
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Napisz do mnie mejla. OBIECUJĘ, ŻE TREŚĆ ZACHOWAM DLA SIEBIE.

 
30-06-17 15:24  Odp: Trzymajmy kciuki za PŻM
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Jak zaczniesz od "Są tacy, którzy twierdzą..." to nikt Cię nie ruszy.
Z takim wstępem od jakiegoś czasu wszystko można powiedzieć...
;-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
30-06-17 15:55  Odp: Trzymajmy kciuki za PŻM
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dostałem mejla. Rzeczywiście poczucie humoru Barei przy tej stępce to szczeniak :-)

Jeśli uda mi się to potwierdzić, to puszczę farbę. Jeśli nie, to - no cóż, to nie moja informacja - więc nie mogę nią dysponować.

 
30-06-17 15:55  Odp: Trzymajmy kciuki za PŻM
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Ze źródeł zbliżonych do dobrze poinformowanych .....

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
30-06-17 16:35  Odp: Trzymajmy kciuki za PŻM
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wiecie co nawet mi się nie chce o tym pisać.........

Dam tylko dobrą radę matrosom z PŻM-u.,
Zostańcie tam gdzie jesteście bo inaczej przeżyjecie zderzenie ze ścianą.
Niestety trzeba zacisnąć zęby i przeżyć albo zmienić zawód.
W agencjach nikt wam roboty nie da ot tak. Oni od dawna zatrudniają wschodnie ludy a po za tym jest stado bezrobotnych po zdychającym offshorze. Wysoce wykwalifkowanych matrosów biegle znających angielski i posiadających doświadczenie u zagranicznych i wszystkie kursy plus sporo dodatkowych itp.
Znam ten ból bo ponad 20 lat temu jak szukałem pracy po PŻM-ie to na powitanie pokazywano mi drzwi wyjściowe. A wtedy nie było kryzysu no i j.w.
Owszem będą i koniki garbuski miękko lądujące dzięki poparciu tu i tam ale normalni matrosi mają/będą mieć pod górkę jak nigdy.

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
30-06-17 16:59  Odp: Trzymajmy kciuki za PŻM
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Pomyślałem sobie na spokojnie że jeśli sprawa stępki (TAKŻE stępki) wygląda tak, jak zapewne naprawdę wygląda, to na 100 procent jest to sprawa dla prokuratury. Tylko że obecna prokuratura w życiu nie zajmie się jedną ze sztandarowych akcji Dobrej Zmiany :-(

I dlatego najważniejsze przesłanie nadal brzmi: ODBUDOWUJEMY STOCZNIĘ SZCZECIŃSKĄ.

 
30-06-17 20:39  Odp: Trzymajmy kciuki za PŻM
yanis 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

Dostałem info z drugiej strony (biuro). Rysunki jednej sekcji dostarczyli do stoczni. Robione pod presją czasu, więc bazowali na starym projekcie. Ale dokumentacja aktualna i zatwierdzona.

--
-------------------------------------------------
Modelarstwo teoretyczne opanowałem do perfekcji.

 
30-06-17 22:11  Odp: Trzymajmy kciuki za PŻM
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Rafała znam osobiście ponad 20 lat. Pamiętam Go z pracy na "Faście", był odważny i podjął
pracę na własne konto, stworzył prężną firmę. Podjął ryzyko i stworzenia firmy i utrzymania jej.
Artykuł Rafała Zahorskiego obnaża prawdę o działaniu " Dobrej zmiany " . Z czasem będziemy mogli się dowiedzieć więcej szczegółów. Z "Dobra zmianą " można walczyć tylko konkretami - faktami, liczbami. Niedługo tę ekipę spotka zasłużona odpowiedź..( nie moge napisać K...a ). Pozdrowienia dla Rafała !!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 19Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024