KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
02-06-17 11:00  Air Show w Radomiu w tym roku nie odbędzie się !!!
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jak w temacie. Powody są znane.

Post zmieniony (02-06-17 11:00)

 
02-06-17 13:56  Odp: Air Show w Radomiu w tym roku nie odbędzie się !!!
yanis 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

Może to i lepiej, bo nie będzie obciachu. W tym samym terminie jest SIAF i generalnie to tam zadeklarowała swój udział większość liczących się demo lotniczych z Europy. Ktoś musiał być oderwany od rzeczywistości licząc na to, że kilka miesięcy przed terminem pokazów uda mu się zaprosić ciekawych gości na lotnisko w Radomiu.

--
-------------------------------------------------
Modelarstwo teoretyczne opanowałem do perfekcji.

 
02-06-17 14:06  Odp: Air Show w Radomiu w tym roku nie odbędzie się !!!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Kielce blisko Radomia, więc zamiast na Air Show zawsze można będzie pojechać na Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu na uchodźstwie :-)

 
02-06-17 15:37  Odp: Air Show w Radomiu w tym roku nie odbędzie się !!!
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Akra... pięknie to powiedziałeś.

EDIT:
Dwa dni temu wyczytałem w necie, że wiceprezydent Kielców postanowił, że zamiast festiwalu na uchodżstwie odbędzie się kabareton na uchodżstwie, była mowa o 3 maja, ale nie wiem na jakiej stacji i o której godzinie / jeżeli będzie bezpośrednia transmisja, tak, jak to było w Sopocie /

Post zmieniony (02-06-17 16:02)

 
02-06-17 17:30  Odp: Air Show w Radomiu w tym roku nie odbędzie się !!!
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Kielce też ma lotnisko (w Masłowie) i nawet jest aeroklub, tyle, że tam tylko szybowce i mniejsze samoloty napędzanie śmigłem latają bo charakterystyka terenu nie pozwala na większe.
P.S. To, że Kielce (notabene piękne miasto, w którym się wychowałem) się zgodziły na tę hucpę z festiwalem na uchodźstwie to tylko świadczy o tym, że w Kielcach źle się dzieje.
Kiedyś były organizowane, np. Sabat Czarownic, czy Festiwal Piosenki Harcerskiej na Amfiteatrze Kadzielnia. Kto nie słyszał o Kadzielni niech "zgugluje". Na miejscu Lubawskiego, gdybym mógł, od razu zrobił bym konkurencyjny festiwal [do Opola] i dogadał się z inną telewizją. Jaka reklama była by... Ale to nie wątek o festiwalach...
No nic, w każdym razie szkoda tak wielkiego przedsięwzięcia i prestiżu jakim był Air Show w Radomiu.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
02-06-17 18:05  Odp: Air Show w Radomiu w tym roku nie odbędzie się !!!
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Szkoda to by była gdyby się odbyły.
Po pierwsze to nie jest coroczna i w związku ze 100 leciem w przyszłym roku miały się nie odbywać w tym.
W ostatniej chwili Minister Wojny wymyślił, że jednak mają być. niestety zagraniczne ekipy tego nie przewidziały i niecnie większość miała już zaklepany termin. Na wariata chcieli coś sklecić ale nie wyszło. I całe szczęście, bo nasza impreza ma sporą renomę w świecie (w 2013 niektórzy w Europie ogłosili je imprezą roku) i trochę by zawiedli fanów.

Ważne żeby na 100 lecie zwołać fajną ekipę i politycy się nie mieszali jak teraz..

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
05-06-17 22:25  Odp: Air Show w Radomiu w tym roku nie odbędzie się !!!
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

http://www.flyfest.pl/program-t2
To ja zapraszam do Piotrkowa Trybunalskiego na FlyFest.
Może nie będzie tak , jak w Radomiu, ale i tak będzie fajnie.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
08-06-17 21:01  Odp: Air Show w Radomiu w tym roku nie odbędzie się !!!
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Dziś w pracy na Rockradio podali ze dwa dni Airshow będą w Radomiu w sierpniu .

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024