KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
07-05-17 12:37  [P] Zakupy w ecardmodels
Norvik 



Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Czy ktoś z kolegów robił zakupy na ecardmodels.com ? Czy istnieje możliwość zapłaty w PLN przez PayPal ? Czy tylko poprzez kartę ?

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
07-05-17 12:47  Odp: [P] Zakupy w ecardmodels
Topper 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Można doładować konto PayPal w złotówkach poprzez "Błyskawiczne doładowania z Trustly". Działa to z większością dużych banków w Polsce. Podczas realizacji płatności PayPal przeliczy automatycznie złotówki na euro albo dolary.

 
07-05-17 13:52  Odp: [P] Zakupy w ecardmodels
Norvik 



Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Ok, ale doładowanie musi nastąpić wcześniej ze strony PayPal czy można to zrobić w trakcie płacenia ze strony ecardmodels ?

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
07-05-17 14:28  Odp: [P] Zakupy w ecardmodels
Topper 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Tak, doładować musisz wcześniej. Kiedy dostaniesz potwierdzenie, że pieniądze są na koncie, możesz już robić zakupy. Zwykle najpóźniej po kilku minutach od doładowania środki są już dostępne na PayPal. Jest również możliwość zwykłego przelewu na konto PayPal (podobno bezpieczniejsze), ale trwa to dłużej. Poza tym warto przelać parę groszy więcej, żeby nie było niespodzianek po przeliczeniu waluty.
Polecam też przedpłacone karty wirtualne. Upraszczają zakupy, również te poza Polską i są bezpieczne.

Post zmieniony (07-05-17 14:31)

 
07-05-17 14:32  Odp: [P] Zakupy w ecardmodels
Łukasz   

z tego co widać można płacić poprzez Paypala

 
07-05-17 15:48  Odp: [P] Zakupy w ecardmodels
jacob 

 

Cześć.
Dorzucę kilka uwag ma temat płatności. Doładowuję konto PayPal (PP) przelewem - zaksięgowanie na PP następuje zazwyczaj po upływie niespełna dwóch dni od złożenia przelewu. Jest jeszcze jedna rzecz na którą się natknąłem w trakcie kupowania za pośrednictwem PP. Pomimo tego, że miałem środki na koncie PP nie mogłem dokonać płatności, ponieważ nie miałem zarejestrowanej tam swojej karty płatniczej. Cała transakcja utykała na oknie - dodaj kartę i tak w kółko. Po jej zarejestrowaniu (podaniu numeru i kilku danych) konto przestało się czepiać o dane. Akurat ten problem miałem przy okazji kupowania na Ecards. Było to już jakiś czas temu, może obecnie nieco inaczej przebiega procedura i można pominąć tą rejestrację. Tak poza tym zakupy z wykorzystaniem PP są proste i bezproblemowe.
Pozdrawiam

--

 
07-05-17 16:26  Odp: [P] Zakupy w ecardmodels
Norvik 



Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

No właśnie chciałem uniknąć podawania danych karty stąd pytanie o PayPal (Rajkub wie o co chodzi:) ). Dziękuję wszystkim za wyjaśnienia.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
07-05-17 16:50  Odp: [P] Zakupy w ecardmodels
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Saladyna kupujesz? ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
07-05-17 17:09  Odp: [P] Zakupy w ecardmodels
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Tyle zachodu z tym kupowaniem do wydruku oraz koszty wydruku, że może jakiś wydawca by się zlitował i wydał expresem tego Saladina i Saracena do kompletu.

 
07-05-17 18:21  Odp: [P] Zakupy w ecardmodels
Norvik 



Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Rafael, dokładnie :)

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024