KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 22Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
18-04-17 11:23  Odp: Śpicie? XXXII
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

A cóż to Kolego budujesz wokół tego wentylatora?
Znowuż jakaś niespodzianka z nocnego knowania.
Z odpowiedzią poczekam na wizję lokalną po powrocie z krajów bliskich San Escobar.
Pogoda iście zagraniczna, ale cieplej niż w Trójmieście.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
27-04-17 10:50  Odp: Śpicie? XXXII
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. I kadłub i śmigło wykonałeś świetnie.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
27-04-17 10:59  Odp: Śpicie? XXXII
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ZbiG-u, z jakiego wydawnictwa jest ten latawiec ?

 
27-04-17 13:14  Odp: Śpicie? XXXII
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dziękuję za wyjaśnienie.

 
27-04-17 14:24  Odp: Śpicie? XXXII
Lu   

Cześć Zbig-u.
W tej chwili nie śpię, ale przez ponad rok nie zaglądałem ani do forum, ani do wydawnictw
(praca, praca...) nie jestem zatem na bieżąco z wydanymi modelami Małego Modelarza.
Zaglądałem do " Mazowsze. LOK .com Mały Modelarz", oni, jak wiadomo, wszelkie
informacje podają z wielkim opóźnieniem.
Moje pytanie - czy, po numerze 7-8-9 2013 MIG 29 wydany został kolejny numer lub kolejne
numery Małego Modelarza?

 
28-04-17 16:47  Odp: Śpicie? XXXII
Lu   

Dziękuję za odpowiedź.
Szczere współczucia ZbiG.
Mam również 43-letniego syna. Mieszka z rodziną w North Carolina.
Dwa lata termu, omal nie odszedł w zaświaty - problem z sercem. Na szczęs\ście skończyło się
na strachu.
Musimy sie czymś zajmować aby zapomnieć o prblemach - chociażby klejeniem modeli.
Pozdrawiam. LU.

 
06-05-17 18:19  Odp: Śpicie? XXXII
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Chciałem ja mocno roboty z ,,kółkamy' Tobie ,,oszczendzic" i zajrzałem do sklepu GPM-u. Aliści do Twojego modelu w skali 1.24 była propozycja zakupu kółek, po bliższej penetracji tematu się okazało ,że są to kółka do skali 1.33. No ale jak to mówi urzędujący jeszcze prezes TV rządowej-ciemny lud wszystko kupi-.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
07-05-17 00:25  Odp: Śpicie? XXXII
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

ZBiG zapewne zasnął wielce znużony doprowadzaniem ogrodu do stanu rozkwitu wiosennego dla swojej slubnej trucizny /która serdecznie pozdrawiam/. A ja męczę swoja pracę magisterską. Śpiochom zyczę słodkich snów, wakacji na San Escobar-wiewiórki doniosły, że MSZ planuje 20 % znizki dla jemerytów i rencistuff....

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
10-05-17 06:39  Odp: Śpicie? XXXII
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

A pewnie że piszesz.Powszechnie wiadomo,że nasza armia pod światlym przewodem Wielkiego Dowódcy niepokonana jest. Te wspaniałe Jaszczembie,przed których startem trzeba zamiatać pas startowy, nasza super korweta czy zastępy karnej młodzieży z zielonymi opaskami na rękach pod opieką ,,ojca" Muchomora nie dopuszczą aby wschodni but heretyka podeptał nasz kraj. Amen.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
10-05-17 15:53  Odp: Śpicie? XXXII
yak   

Już rok temu: http://www.swinoujskie.info/2016/05/09/okret-schleswig-holstein-przyplynal-w-przyjacielskim-intencjami/?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 22Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024