KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 22Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
22-03-17 07:25  Odp: Śpicie? XXXII
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Chodziło mi o to że łatwiej będzie zapakować 1000 ludzi i 100000000 komórek niż 100001000 samych ludzi :) .I pytanie czy sztuczna inteligencja która jest tylko kwestią czasu nie poradzi sobie lepiej z "wychowaniem ludzi niż sami ludzie . I skąd przypuszczenie że SI nie poradzi sobie z dobrym wychowaniem ? W XIX w uważano że coś co jest cięższe od powietrza nie poleci , a w XX w człowiek ląduje na Księżycu .
Czy to trudny temat ? dla mnie bardziej ciekawy , bo ograniczeniem w tym temacie jest tylko ludzki mózg .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
22-03-17 12:29  Odp: Śpicie? XXXII
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Andreas: bo ograniczeniem w tym temacie jest tylko ludzki mózg...

Polecam obejrzeć Na srebrnym Globie. Film miejscami ciężki w odbiorze, ale jak dla mnie oddający sedno istoty ludzkiej jako gatunku. Smutne, ale prawdziwe i historia to cały czas potwierdza: człowiek jako jedyny gatunek na ziemi dąży uparcie i systematycznie do samozagłady. Żadne inne zwierze tego nie potrafi. Ewolucja zakpiła sobie z homo sapiens i stworzyła go tylko po to, żeby sam się zniszczył. A czy na tym łez padole, czy gdzieś daleko w kosmosie? Jakie to ma znaczenie...?

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
22-03-17 19:27  Odp: Śpicie? XXXII
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeszcze kilka ważnych kwestii w temacie zaludniania ;):). Nie sądzę aby na planetę wysyłano od razu tysiące ludzi . Myślę że pierwsze wybudowana będzie stacja , potem będzie się to powiększało . A do jakich rozmiarów się to powiększy ? pewnie do takich jakie nam będą potrzebne . Plan zagospodarowania Marsa juz jest . Nawet jest plan jak wytworzyć na niej atmosferę . To w temacie zaludniana Układu Słonecznego . Jeśli zaś chodzi o planety spoza US , to tu największym problemem są odległości . Jeśli uda się nam przesyłać ludzi na wielkie odległości bez użycia pojazdów , to chyba nie będzie juz tak dużego problemu z zaludnieniem jej .
To takie luźne przemyślenia , bo spać jeszcze nie mogę .
Chopin dzięki za film , z chęcią obejrzę jak znajdę więcej czasu , bo wiedzę że to kilka chwil trwa .
Jeśli chodzi o filmy , to polecam Wam bliższą przyszłość , i seria l" Czarne lustro " nie jest to typowy serial bo każda część jest inna i traktuje o czymś innym . Jednak tematy tam poruszane są bardzo poważne , biorąc pod uwagę to co się teraz dzieje , i jaka nas może czekać przyszłość .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
23-03-17 00:53  Odp: Śpicie? XXXII
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Andreas w wolnej chwili możesz jeszcze zainteresuje Cię Trylogia księżycowa, na podstawie której powstał film. Napisana w 1911r; a aż nazbyt aktualna.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
26-03-17 00:36  Odp: Śpicie? XXXII
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

To ja Tobie zazdroszczę.... wolnego modelowania. Chcesz -robisz,nie chcesz idziesz spać.
Luzik normalnie.A ja zaper....... do 20 -tej co dnia, a dzisiaj piszę pracę tzw. magisterską.
Może jak ją oddam to los się odmieni....oby. Miłych snów zyczę.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
26-03-17 23:04  Odp: Śpicie? XXXII
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Przykazanie 5: Troszczyć się o potrzeby Koscioła. Nie masz ZBiGu wyjścia-mus dać.
No chyba ,że wyznajesz moją zasadę: puknij się w glacę, zanim rzucisz na tacę.
Co prawda obecny rząd dba usilnie o to coby ,,pasterze" mieli lepiej, ale i Twoją ,,jemeryturą" nie pogardzą. W końcu pokarm dla danieli kosztuje.....

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
01-04-17 01:22  Odp: Śpicie? XXXII
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Piękna ta ,,OlimpiaDA" będzie w Twoim wykonaniu. Ja o modelowaniu mogę na ten czas zapomnieć, praca magistrancka goni-niestety.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
06-04-17 03:46  Odp: Śpicie? XXXII
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Nocna zmiana i klejenie Romy, niestety jeden element spi.....łem... dość widoczny.Trudno.
Pozdrawiam wszystkich, nieśpiochów.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
06-04-17 06:20  Odp: Śpicie? XXXII
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

TLB bez zdjęć się nie liczy :D
taka prawda.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
15-04-17 23:39  Odp: Śpicie? XXXII
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

ZbiG'u, nie jestem zwolennikiem "manewru Cevy", gdyż nawet swoją pracę należy szanować.
Nawet jeśli nie wyszła jak byśmy chcieli co się niestety często zdarza.
Ale na swoje "Iskrę" i "Topas'a" nie narzekaj - wielu z nas chciałoby sklejać takie "chłamy".
Jak przyjdzie pora i ochota wrócisz do obu.
Teraz odłóż, schowaj, aby w oczy nie kłuły i niech czekają na Twoją wenę.
Do zobaczenia po powrocie.

--

Post zmieniony (16-04-17 14:37)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 22Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024