KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 22Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 
04-08-18 23:11  Odp: Śpicie? XXXII
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Krew mię zalewa jak patrzę na te zdjęcia,bo wiem że ZBiG bardzo chciał mieć ten model w swojej kolekcji. Mimo kilku baboli autorskich, które przerobił po swojemu ( mocowanie skrzydeł do kadłuba, osłony kół,stateczniki pionowe) model prezentuje(ał) się godnie.
Widać ,że górna gondola strzelca jest ,,od czapy" jak powiedział ostatnio nasz dzielny minister.Szkoda modelu i poswięconego czasu. Czara goryczy się przelała.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
05-08-18 00:06  Odp: Śpicie? XXXII
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ładny model był. Szkoda, tylko czemu na zdjęciach te modele różnią się śmigłem? Jeden jest ukończony a ten który płonie - nie. Czy to na pewno ten sam model?

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
08-08-18 12:05  Odp: Śpicie? XXXII
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Byłem przekonany, że ZbiG modeli nie waloryzuje (zwłaszcza w takim stopniu). Ale jest kilku takich zboczeńców. Ja miałem przyjemność poznać na forum Fokstrota. Przyjrzyjcie się jego waloryzacji Sd.Kfz 7/2. Toż to ta sama szkoła tatalnej destrukcji.
Włala: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=126106&t=126106&filtr=0&page=1

--
serwusik

 
10-08-18 17:32  Odp: Śpicie? XXXII
frezzo 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ZbiGu, mógłbyś napisać w skrócie z jakimi elementami tego modelu miałeś problemy? Faktycznie ze statecznikami poziomymi jest problem (brakuje nacięć do wyoblania), a na gumce nie do końca wyszło jak powinno. A pozostałe elementy? Akurat mam ten model na macie i jestem ciekawy.

 
14-08-18 04:25  Odp: Śpicie? XXXII
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Trzeba by iść spać. Ciekawe po co... Żeby ból budził przy każdej próbie poprawienia pozycji? Bez sensu. W ogóle spanie jest bez sensu, tyle można by zrobić... Śruby w Ishigaki można by wkleić, albo reling podłubać. Ale nie, ciało domaga się snu. Ciało sie położy i zaśnie pewnie, ale obudzi sie przy każdym ruchu.. I tak co noc. Bez sensu.

--

 
26-08-18 00:37  Odp: Śpicie? XXXII
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Nie śpimy lepimy. Nocnym markom wytrwałości a śpiochom miłych snów.

 
26-08-18 11:07  Odp: Śpicie? XXXII
Winek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 10

O, Zbysiu się wybudził ze snu od 05 lipca!
I co się śniło?
Czekamy na następne przebudzenia.
Życzymy jak zwykle zdrowia i sił.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
05-09-18 02:50  Odp: Śpicie? XXXII
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

I się zaczęły bezsenne cotygodniowe nocki... a zatem "trza" coś podziergać, dziś na macie armaty p.lot do Romy.
Pozdrawiam wszystkich, którzy nie śpią zmagając się ze swoimi modelami.
PZDR

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
08-09-18 03:16  Odp: Śpicie? XXXII
wasia 

Na Forum:
Galerie - 21
 

W trzy wieczory zapał do wasiakolota zamarł. Może po następnych trzech wróci. Aczkolwiek: nie śpimy!

 
27-10-18 01:12  Odp: Śpicie? XXXII
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Przeglądałem kilka dni temu swoje modele. Nie jest tego dużo, ale stanowczo powodują to, że nie śpimy! Kleimy! Dwa na raz! Wyśpimy się jak już wszystko skleimy.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 22Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024