KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
07-02-17 20:45  Odp: Biały kruk ?
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

THEO - z przykrością napiszę, że nie dołączę do ekskluzywnego grona Kolekcjonerów Małego Modelarza ale jestem z Wami.
Jestem już od pewnego czasu założycielem innego ekskluzywnego Klubu Kolekcjonerów Wspomnień. Zbieram tylko dobre wspomnienia - jak na razie własne i niczym paciorki różańca nawlekam je na pajęczą nić.
Co zbierałem i zbieram prócz owych wspomnień ? Dużo by można pisać...

 
08-02-17 10:11  Odp: Biały kruk ?
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Kurde, zapomniałem o tym wątku, nic to, w każdym razie chciałem się odnieść do moich słów o zafiksowanych snobach, które wypomniał mi THEO, otóż przepraszam osoby, które mogły poczuć się urażone.
Czy mnie stać na kolekcje MM czy poszczególne numery po kilkaset pln czy nawet po kilka tysięcy, to wybaczcie ale, zostawię to dla siebie. Dla mnie osobiście są inne rzeczy kolekcjonerskie, na które warto wydać pieniądze i kolekcjonerem MM nie będę, aczkolwiek z drugiej strony fajnie by było mieć jakieś "unikaty", chociaż by dla samego posiadania, ale nie za taką cenę....

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
09-02-17 09:24  Odp: Biały kruk ?
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Oferty dla chcących uzupełnić kolekcję M/M
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=9874678

 
09-02-17 12:03  Odp: Biały kruk ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

No, te są przynajmniej oryginalne!

 
09-02-17 17:12  Odp: Biały kruk ?
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Mam tego kutra torpedowego DARK MM 6/1958 oryginał, jeszcze w tym roku pójdzie pod nożyczki, z tym zamiarem go kupiłem.....Będzie miło popatrzeć na białego kruka w 3D.
Od czerwca jestem w Polsce i większość moich modeli będę zabierał na pokazy modelarskie by przypomnieć troszkę historię Polskich Modeli Kartonowych.
Co do cen za egzemplarz napiszę tak, jak się kasy nie ma to każda kwota wydaj się zawrotna. Pewne jest to, z mojej strony, że gdybym miał nadwyżki kupiłbym tego PZL- 26
bez mrugnięcia okiem. Potem bym Wam pokazał kruciutką relacyjkę z klejenia.
Kasa kasą ale jaką miałbym frajdę to tylko ja wiem......
Już zbieram kasiudrę na MM 7/60 Rakieta Pocztowa, będzie moja...... Cena nie powala ale i nie mała, żonie nic nie powiem to będę żył dłużej .....

 
09-02-17 17:32  Odp: Biały kruk ?
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Jaki piękny radziecki statek kosmiczny na Księżycu narysowałem ! :-)

 
09-02-17 18:00  Odp: Biały kruk ?
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Patrz Pan, wizja nie z tej ziemi.
Radziecki sałdat ląduje na księżycu, pozazdrościć wyobrażni. No i medal się należy.
A spodków latających tam nie uwidział? Ponoć też były.
Poluję na ten model w oryginale MM, to tylko kwestia czasu.....
Ryszardzie, widać jak za młodu przemierzałeś granice wyobrażni, chylę czoło.
A model przedstawiony przez Ciebie to autentyczny klasyk, oj muszę go skleić....

 
09-02-17 18:48  Odp: Biały kruk ?
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

W szkole podstawowej chodziłem na dodatkowe zajęcia do kółka plastycznego i pamiętam, że jeszcze namalowałem drugi obrazek b.podobny tylko... obok radzieckiego z czerwona gwiazdą stał amerykański z napisem USA i był trochę podobny do PKiN-u (taki schodkowy).
Nawet nie wiedziałem, że mój malunek został wykorzystany jako tylna okładka M/M. :-)

 
09-02-17 21:16  Odp: Biały kruk ?
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Zgłoś prawa autorskie i grosz wpadnie albo dożywotnia prenumerata....
Ja bym tak zrobił, jesteś autorem dzieła powielonego w tysiącach egzemplarzy, to zobowiązuje publikatora.

 
10-02-17 09:52  Odp: Biały kruk ?
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Kolejne "kwiatki" z Allegro tym razem zdjęcia.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024