KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-01-17 21:22  Kartonówki na youtube
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Być może było, ale nie znalazłem.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=qOB9MNPoKns

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
09-01-17 08:16  Odp: Kartonówki na youtube
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Sympatyczne, a lot samolotu jest fantastyczny!

 
16-01-17 22:56  Odp: Kartonówki na youtube
Ados777 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Super.
Jak by coś takiego puścić jako reklamę w TV albo na YT,to pewnie by się znalazło kilku nowych adeptów modelarstwa.

--
Taki sobie modelarz :)

 
17-05-17 11:31  Odp: Kartonówki na youtube
balu109 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 3

można spotkać wideo nie tylko na na youtube! Moim zdaniem, nie mniej ciekawie ich zobaczyć w kinie.
to polski film "Bilet na Ksiezyc". Przy czym do 1969-m rokowi główny bohater w żaden sposób nie mógł mieć modelu Bf-109, V2 , ta i inne - dużo późniejszego roku edycji :))



A oto radziecki film "Trzy odsetki ryzyka" (bardzo widowiskowy i ciekawy, trafnie, film - dużo dobrych zdjęć po MiG-25 i drugim)




--
Pieniądze to nie wszystko

 
21-05-17 20:39  Odp: Kartonówki na youtube
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

balu109 w "Bilet na Księżyc" te modele nie mogły być z epoki, bo po pierwsze: jak część z nich budowałem to było grubo po roku 69-ym ;-) a po drugie to najmłodsze wydanie 109tki to lata 90-te :-P Inna sprawa, że mi nigdy za te rekwizyty nie zapłacono :-/

PS:
Na zdjęciach na pewno moje są:
RWD-17 z mM
RWD-10 z mM
Szybowiec "Czajka" z mM
Republic P-47 Thunderbolt z mM
Curtiss P-36 Hawk z wydawnictwa MATA

Czyli jak widać, żaden nie jest z epoki ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Post zmieniony (21-05-17 22:26)

 
22-05-17 10:01  Odp: Kartonówki na youtube
balu109 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 3

O, świat jest ciasny! Nie czekał spotkać autora modeli.
A Ty specjalnie dla filmu budował czy prosto wzięły, co jest? Lecz efekt był dosięgnięty: sytuacja nastolatka-amatora lotnictwa jest stworzona, a szczegóły znają tylko ludzie "w temacie".

--
Pieniądze to nie wszystko

 
22-05-17 17:28  Odp: Kartonówki na youtube
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

balu109 pozbierałem i wyremontowałem to co było i miało jakąś wartość jako rekwizyt. Sklejone były dużo wcześniej. Po prostu ktoś mnie poprosił żebym zorganizował modele kartonowe do produkcji filmowej. Jednak pomimo wcześniejszych ustaleń i zapewnień, nie dostałem za to nawet złamanego grosza ;-(

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024