KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
08-01-17 22:17  [Pytanie] Szlifierka wysokoobrotowa typu Dremel
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Witam,

mój dobry kolega szuka szlifierki wysokoobrotowej. Ja osobiście kilka razy używałem firmy Dremel i tylko taką znam.
Kolega znalazł coś takiego:
http://allegro.pl/szlifierka-mini-270w-310c-zestaw-dremel-105c-i6014198175.html
http://allegro.pl/miniwiertarka-precyzyjna-szlifierka-frezarka-162el-i6024699636.html
Szlifierka ma służyć do wykonywania ozdób na choinkę z drewna i sklejki. Ktoś używał tych modeli? Może macie inną firmę godną uwagi?
Na plus tej pierwszej jest fakt, że jest z Białegostoku bo tam kolega się wybiera i odpadają koszty wysyłki.
Z góry dziękuje za pomoc.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Pytanie] Szlifierka wysokoobrotowa typu Dremel  nowe
Windus 842 08-01-17 22:17
 Odp: [Pytanie] Szlifierka wysokoobrotowa typu Dremel  nowe
Windus 288 14-01-17 08:33
 Odp: [Pytanie] Szlifierka wysokoobrotowa typu Dremel  nowe
SZKUTNIK 192 14-01-17 09:13
 Odp: [Pytanie] Szlifierka wysokoobrotowa typu Dremel  nowe
Windus 220 17-01-17 08:05
 Odp: [Pytanie] Szlifierka wysokoobrotowa typu Dremel  nowe
Jac 406 18-01-17 22:48

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024