KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-12-16 19:04  Nasze gwiazdkowe prezenty.
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witajcie przedświątecznie! :)

W tym wątku chciałbym, abyśmy podzielili się z pozostałymi jakie prezenty gwiazdkowe dostaliśmy lub sami sobie sprawiliśmy. :) mogą to być tematy modelarskie, ale nie muszą.
Mam nadzieję, że podłapiecie temat.

Zacznę ja. Jako, że na święta jedziemy z moją narzeczoną do jej rodziców, to będąc u moich w ten weekend dostałem od niej podarunek. Dobrze, że teraz, bo w drodze mógłby się pognieść. :)
No więc dostałem HMS VICTORY z wyd. Shipyard. Cieszę się jak dziecko bo marzyłem o tym modelu id bardzo dawna.
Jestem też przerażony, bo model jest wydrukowany cyfrowo a ja takich modeli normalnie nie kleję. Nie wiem jak tn ugryzę.

No to teraz Wasza kolej. Kto pierwszy? :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
18-12-16 19:06  Odp: Nasze gwiazdkowe prezenty.
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Moje zdecydowanie przedgwiazdkowe (chociaż nadeszły już w grudniu) i niekoniecznie kartonowe, ale:
Schron bojowy "Wędrowiec" z Węgierskiej Górki (z laserkami);
SE.5a balsowo-bibułkowy na gumkę.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
18-12-16 21:06  Odp: Nasze gwiazdkowe prezenty.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Akurat w tym roku prezenty gwiazdkowe i mikołajkowe "przyszły " w jednym czasie..
Napisałem podanie w sprawie prezentów do Mikołaja i co nieco zostało uwzględnione.
Ucieszyła mnie pozycja książkowa : autor Mark E. Stille " Marynarka Wojenna Cesarstwa
Japonii w wojnie na Pacyfiku ". O innych prezentach nie piszę - bo nie miały nic wspólnego
z moim hobby. Odłożyłem sobie trochę kasencji na CENTURIONA z GPM i pewnie
zamówię ten model jeszcze w grudniu. To będzie taki mój Mikołaj ! :-)))))))

 
19-12-16 12:10  Odp: Nasze gwiazdkowe prezenty.
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Polski św. Mikołaj porozumiał się z Dziadkiem Mrozem i odleciał z książką "Samoloty wojskowe w Polsce 1924-1939" i broszurką "Samochody pancerne odrodzonej Polski 1918-1920" a powrócił z książką "Rossijskije liotczki-istrieblitieli pierwoj mirowoj wojny".
A już wiem - napisałem wcześniej list ;-), że pod choinką czekać na mnie będzie model - SPAD A.2 i Dufaux C.2 (WAK).

 
19-12-16 12:37  Odp: Nasze gwiazdkowe prezenty.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Mój Mikołaj przylatuje do Szczecina w środę, ale już w czwartek pójdzie do sklepu modelarskiego i na hasło ANDRZEJ KRAŚNICKI dostanie dla mnie pod choinkę - po zapłaceniu 179 złotych, nic za darmo - odłożony już dwa tygodnie temu plastikowy B-17 Memphis Belle w 1:48 wraz z kompletem farb.

A na początku stycznia zrobię napad na mieszkanie THEO i ukradnę do poczytania "Marynarkę Wojenną Cesarstwa Japonii w wojnie na Pacyfiku" :-)

 
19-12-16 13:50  Odp: Nasze gwiazdkowe prezenty.
yak   

W piątek dostałem paczkę z 5 modelami, których zakup odkładałem na później. Zapakowane, rozpakowane obejrzane i przygotowane do kolejnego zapakowania i podrzucenia leżakują w piwnicy (bo tam się najlepiej leżakuje) i czekają kiedy trafią do wora.

 
26-12-16 11:58  Odp: Nasze gwiazdkowe prezenty.
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nagato. Żona trafiła z prezentem jak nic. Już planuję w domu przemeblowanie i miejsce na nowy regał :D

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
31-12-16 00:58  Odp: Nasze gwiazdkowe prezenty.
megami   

Erie i England z WAKu Chociaż raczej pomikołajkowe ;) Teraz pora na szukanie okazji na Missouri z GPMu póki jeszcze nakład jeszcze się nie skończył.

 
31-12-16 09:20  Odp: Nasze gwiazdkowe prezenty.
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Kult - Wstyd (:-) ), Dan Brown - Inferno (POLECAM, polecam każdemu te książkę, dla mnie jest genialna, myślę, że przewyższa Kod LdV) i... Trzech Hierarchów z Bumażnoje sobie z żoną taki prezent sprawiliśmy :-D . Gwoli ścisłości, żona jak zobaczyła ten model to bez zastanowienia wyjęła portfel...

--

Post zmieniony (05-01-17 13:11)

 
04-01-17 11:07  Odp: Nasze gwiazdkowe prezenty.
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

A byłbyś w stanie napisać (w nowym wątku) swego rodzaju "recenzję" Trzech Hierarchów? Jakieś fotki arkuszy... Ciekaw jestem tego modelu...

--
54323031

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024