KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
31-10-16 11:55  kolejny szczwany Pirat , ten to idzie po bandzie ....
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

za nic ma prawa autorskie , w chęci zysku sprzedałby nawet własną rodzinę , że tak napiszę .....
zadusić dziada w zarodku , bo to dziad , co cudzą pracą chce się wzbogacić .
Już wysłałem zawiadomienie do serwisu Allegro , wysłałem także emaila do LOK celem podjęcia działania ,
mam namiary na tego złodzieja / nr konta bankowego / można dojść do adresu gdzie mieszka i jak się nazywa .
Chłopaki , modelarze , jeśli mnie popieracie , INTERWENUJCIE .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://allegro.pl/maly-modelarz-lata-50-te-i6585185023.html?reco_id=b16363e6-9ec7-11e6-8d37-028561b10925&ars_rule_id=201

 
31-10-16 12:02  Odp: kolejny szczwany Pirat , ten to idzie po bandzie ....
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

moderatorom podziękowanie , sam do końca nie wiedziałem gdzie umieścić ten anons by zwrócił
jak najwięcej Uwagi , zdrowej uwagi .
niech moc będzie z Wami .....

 
31-10-16 13:28  Odp: kolejny szczwany Pirat , ten to idzie po bandzie ....
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Po 100 sztuk łobuz drukuje...

 
31-10-16 17:38  Odp: kolejny szczwany Pirat , ten to idzie po bandzie ....
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Akra - ten łobuz nawet tego nie drukuje , idzie na łatwiznę , przesyła na pocztę email tylko
skany , czyli nie robiąc dosłownie nic / przepraszam - okradając wydawnictwo / nabija sobie konto .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
właśnie przed chwilą odebrałem wiadomość treści poniżej

- OK, spokojnie
przecież nie sprzedałem żadnego egzemplarza.
Aukcja wycofana
Pozdrawiam Panie Placku
-----------------------------------------------------------------------------------------
widać pomogło ......SUKCES ....

Post zmieniony (31-10-16 17:50)

 
31-10-16 20:00  Odp: kolejny szczwany Pirat , ten to idzie po bandzie ....
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Spokojnie, chciałem wprawdzie zabić, ale nikogo nie zabiłem... nie czepiaj się pan uczciwego człowieka...

 
31-10-16 21:08  Odp: kolejny szczwany Pirat , ten to idzie po bandzie ....
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Akra - dosłowne tłumaczenie , piątka z plusem .
Jako że klient wycofał się z biznesu , ten temat uważam za przeterminowany ....
Pozdrowienia modelarzom z Konradus oraz innym zaprzyjaźnionym sklejaczom ....
ANDY.

 
18-11-16 21:58  Odp: kolejny szczwany Pirat , ten to idzie po bandzie ....
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Tym razem eBay - zgłosiłem to, ale "mam prawa" tylko do Dunkierki z wystawionych "super samodzielnie opracowanych modeli"

http://stores.ebay.com/papermodel2015?_trksid=p2047675.l2563

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
19-11-16 18:09  Odp: kolejny szczwany Pirat , ten to idzie po bandzie ....
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

O rany, nie dość że modele pokradzione to zdjęcia też. A to ze strony GPMu (np. zdjęcia PAK FA), a to z Konradusa (np. zdjęcia Me 323 autorstwa modellot'a). Najwięcej do zgłaszania ma chyba GPM.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
19-11-16 22:36  Odp: kolejny szczwany Pirat , ten to idzie po bandzie ....
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Wydawcy powinni w takich momentach zapominać na chwilę o wzajemnej konkurencji i solidarnie zgłaszać sobie nawzajem takie przypadki. Ba, razem działać.

 
20-11-16 07:56  Odp: kolejny szczwany Pirat , ten to idzie po bandzie ....
TheSnake 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 1

Pirat i to bezczelny.Przeczytajcie sobie koledzy opisy do aukcji. Sprzedający twierdzi, że sam opracował wszystkie modele i posiada prawo do sprzedaży. Pozwolę sobie zacytować:

I made this item myself and I own the license to sell this item on auction sites such as eBay.
This item does not infringe on any copyrights, trademarks, and/or intellectual property rights.

Dla tych co nie znają angielskiego szybkie tłumaczenie:
" Zrobiłem ten przedmiot samodzielnie i posiadam licencje do sprzedaży go na stronach aukcyjnych typu Ebay. Ten przedmiot nie narusza żadnych praw autorskich ani znaków handlowych ani żadnych praw własności intelektualnej"

Ciekawe czy wysilił się chociaż trochę i pousuwał wszystkie znaki handlowe i nazwiska prawdziwych autorów z opracowanych "przez siebie" modeli.

--
Wojtek/Kołobrzeg
W budowie: Tygrys w Panzer Grau

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024