KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
04-11-16 18:48  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Niestety została mi tylko moja pamięć, bo w internecie jest zarchiwizowana jedynie niewielka część gryfa. Chyba, że znajdę screeny na jakiejś starej płycie, na której archiwizowałem co jakiś czas zawartość swojego dysku twardego. Wtedy pierwszy się o tym dowiesz.

--
pozdrawiam
Piotr


 
04-11-16 19:10  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie ma problemu poczekam.
Podobne pytanie powinienem postawić Zbigowi, aby pokazał - gdzie w którym temacie na forum i momencie obraziłem jego matkę,czy rodzinę ?!

Jak na razie to ja muszę cały czas udowadniać, że nie jestem wielbłądem i chyba może już dość tych bredni, bo dawno te różne teksty przekroczyły granice absurdu, regulaminu forum, netykiety.

 
04-11-16 19:44  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Witam.

Widzisz, drogi Halogenie tudzież Passer Montanus, wystarczyło, że wstawiłem kilka kropek abyś się niezdrowo podjarał. Może to nie "choróbsko gypopochodne" ale zwykła alergia i to niekoniecznie na mnie, ale na tych, co mają inne poglądy niż ty.
Muszę przyznać, jesteś jednak GENIUSZEM :-).
Twój dość długi wywód ze szczegółami na mój temat. Jestem pod wrażeniem twojej dokładności skrzętnie notowanych moich wypowiedzi. Jak nic to musi być, jakaś fobia, albo wspomniana alergia.

Pozdrawiam

PS.
Jeśli pomyliłem ciebie z kimś innym to z całego serca przepraszam.
Muszę przyznać, że masz godnego następcę.

--
Ostatnio ulepiony - taki tam mały "cołg"

 
04-11-16 20:24  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Tak sobie zerkam na to, co tutaj na siebie wypisujecie. Ja juz nieco ochlonalem, cisnienie mi opadlo, nawet zaczyna to wszystko interesujaco wygladac, bo pojawiaja sie coraz to nowe postacie, widze, ze zahaczacie o inne, nawet nieistniejace juz fora, wyciagacie kwity z historii, ktore mialy miejsce pewnie ponad dziesiec lat temu, albo i wiecej, do tego troche teorii spiskowych na okrase. I zastanawiam sie po co i dla jakiej wyzszej racji robicie to wszystko. Patrze, oczy przecieram i po prostu nie wierze... Jaroslav to dosc ladnie, chociaz kompletnie nieregulaminowo ujal i tutaj sie z nim w pelni zgadzam. Bo wszystko mozna bylo zalatwic jednym zwyklym "przepraszam, zagalopowalem sie, chyba zle mnie zrozumiales". Ale nie. Trzeba sprowadzic przeciwnika na glebe i trzeba mu udowodnic, ze jest sie lepszym. Trzeba tak zagrac na nosie innym, zeby to oni sie podlozyli. Nie wiem, co w Was takiego siedzi, ze kaze to ciagnac dalej... Dlaczego nie potraficie sobie spraw wyjasnic w momencie ich zaistnienia i podac sobie wtedy rak, a nie hodowac tego gdzies w sobie przez lata i potem, przy kazdej okazji, konsekwentnie rozliczac, punkt po punkcie. W obecnej sytuacji chyba rozwiazanie Rajkuba z udawaniem zadzumionych to najlepsza dla Was rada, skoro nie stac Was na nic wiecej. Szkoda tylko bedzie mi ogladac Was, jak bedziecie sie omijac szerokim lukiem przy roznych okazjach. Chociaz moze jednak bedzie inaczej i szczerze chcialbym w to wierzyc. Hobby to jednak powinno laczyc, a nie dzielic...

Zamykam ten watek, bo i tak nie widze w nim wiekszego sensu, a eskalacja tego, co tutaj tworzycie, moze w koncu skonczyc sie jakims nieszczesciem... O konsekwencjach prob kontynuowania tego balaganu chyba nie musze wspominac, wszelkie proby beda skutecznie usuwane, a recydywa odpowiednio doceniona...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024