KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
03-11-16 21:37  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

No tak. Taki komunikat nie byłby najprzyjemniejszą rzeczą tego poranka :-/
Nasuwa mi się tu pewna analogia do wczorajszego meczu Legii z Realem.
Przez paru ludków niechcących zrozumieć o co chodzi w sporcie znakomita większość prawdziwych prawdziwych kibiców została srodze ukarana.
Pozdrawiam Wszystkich i opamiętania życzę.
Prawdziwy kibic :-)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
04-11-16 07:48  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ot i ja pamiętam ów poranek, przez kilka dni forum nie było czynne, przez tego rodzaju zachowania niektórych forumowiczów. Czułem się, jak narkoman, któremu skonfiskowano ,, towar ,,

Pozdrawiam i rozwagi zyczę.

Andrzej K.

 
04-11-16 08:10  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Rajkub, nie pisałem by Konrad się tłumaczył z czegokolwiek, tylko czy wiedział, decydował, bo ostatnio Go nie widać. Dostałem odpowiedź, że tak i to wystarczy. Dla mnie jest oczywiste i tak napisałem, że to On tu decyduje i niczego nie musi tłumaczyć.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
04-11-16 10:31  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Obłęd Panowie... Jakoś tak w życiu wyszło, że poznaliśmy się na różnych wyjazdach i z Rafałem, i z Wojtkiem, i z Piotrkiem (PM) i z Piotrkiem (Rowinem) i z Chopinem się znamy i z każdym z Was da się na żywo sensownie pogadać i pośmiać przy piwku i jakoś bez spinaczy a na forum jakaś dziwna nadwrażliwość ze strony Was wszystkich... Wiec się po wojskowemu pytam: "O co w tym wszystkim, chodzi?" Po co się sami nakręcacie?

--
GG 6801515

 
04-11-16 12:17  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Witam.

Ja wielokrotnie byłem obiektem alergii pewnego forumowicza o bardzo jasnym nicku.
Aby jakakolwiek moja wypowiedź, bądź polemika w wątku, w którym intensywnie udziela się ów forumowicz była rzeczowa, na temat i nieprowokacyjna. Wyglądać powinna tak:

... .


Ale i to z pewnością w jego mniemaniu jest mało rzeczowe i zbyt prowokacyjne.

Pozdrawiam

PS. Tak na marginesie. Mnie też nikt jeszcze nie zbanował na żadnym forum.

--
Ostatnio ulepiony - taki tam mały "cołg"

 
04-11-16 13:47  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

zetpt, i Ty się jeszcze dziwisz?
Sam przeczytaj ze zrozumieniem, coś napisał:

... .

Wielokropek – nie ma sprawy. Ale ta dodatkowa kropka na końcu po co?! Że niby koniec zdania? Akurat!
To przecież czysta prowokacja! Chamstwo i drobnomieszczaństwo!
;-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
04-11-16 14:55  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Witam

...

;-)

Pozdrawiam

PS.
...

--
Ostatnio ulepiony - taki tam mały "cołg"

 
04-11-16 18:11  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie macie widzę litości, nie dość, że od połowy listopada męczy mnie jakieś choróbsko gypopochodne, a lekarz dopiero dzisiaj miał czas dla mnie, oczywiście leżymy w łóżeczku i łykamy antybiotyczki to jeszcze taki ambaras. Nos od kataru jeszcze większy, a ciecze, no jak tu pisać. : )))))))
Dobra - do rzeczy.
Właśnie byłem zdziwiony dlaczego jeszcze nie pojawił się nikt z forum papermodels, żeby mi wystawić " odpowiednie certyfikaty", ale jak widać już jest zetpt plus lokalny przedstawiciel w osobie vsmok.
Nie wiem zetpt kto tu na jakie alergie cierpi, ale na pewno nie ja - to raczej ty cierpiałeś najpierw na passerofobię, a teraz masz postępujące i już chyba nieuleczalne stadium halogenofobię. Żeby nie być posądzonym, że zmyślam przypomnę sytuację ze wspomnianego powyżej forum - gdy zbanowany ostatnio z tutejszego forum jeden z projektantów modeli zarejestrował się tam i pozwolił sobie zakwestionować pewną rzecz pojawiłeś natychmiast w tym temacie i z diagnozowałeś, że to jestem ja pisząc w następujący sposób, że zacytuję - " pa "paserku", twój język jest nie do podrobienia, jak dziecko :- ) ". Tamten wątek jest wyczyszczony, a wspomniany projektant oczywiście zbanowany, ale wszystko jest zapisane.
W twojej głowie przepełnionej wiadomymi fobiami zaświtało, że jak tu mam nick HALogen, to musowo HALicz to ja, bo jeszcze tak charakterystycznie piszę - ośmieszyłeś się tym niesamowicie i sam sobie zdiagnozowałeś swoją chorobę, ale przecież mnie to zupełnie nie dziwi i nie dziwi mnie, że akurat tu i teraz " przypadkiem" się pojawiłeś.

Również nie dziwią mnie kłamstwa jakie wpisał PiotrD. d. hartmann o moim ponoć kloacznym języku skierowanym w kierunku forum Konradus, gdy byłem zarejestrowany ma nieistniejącym forum Gryfhobby i chyba masz bardzo słabą pamięć, bo byłem jednocześnie zarejestrowany i na Konradusie, a następnie tylko na Gryfie i ktoś kto czytał moje wpisy, czy tu, czy na paper, czy na gryfie nie znajdzie w moim wykonaniu jak to nazywasz kloacznego języka, bo takiego w odróżnieniu od moich adwersarzy nigdy nie używam. Masz słabą pamięć i chyba mnie mylisz z forumowiczem w tym czasie tam zarejestrowanym o nicku na J, który i owszem posiadał w swoim repertuarze taki język.
No cóż co tam prawda, najważniejsze, że gie... się przykleiło i niech się człowiek z niego skrobie, a że w taki kłamliwy sposób napisałeś też mnie nie dziwi, bo z tego co się orientuję zostałeś oddelegowany tym razem ty z Paprykarza, co też przecież przypadkiem nie jest, że akurat z tej grupy, aby mnie w odpowiedni sposób potraktować, poprzedniemu twojemu koledze może już po tylu upomnieniach nie wypadało, a jak widać co świeża krew to świeża.

Wiedziałem, że nie odpuścicie i informowałem o tym osobę z którą rozmawiałem o powrocie na forum i tak jest. No bo jak można w to wierzyć, że odpuszczą jak taki Sven już w 2009 roku rozwalał mi temat jeden, czy drugi - minęło 7 lat i dalej rozwalał tym razem tu - jak trzeba być zawziętym i złośliwym człowiekiem, aby tak długo trzymało, no nie do pojęcia, no ale jak widać może !

Na koniec, apsiiiik chciałem podziękować tym forumowiczom, którzy jednak mają zupełnie inny pogląd na sprawę i ocenę mojej osoby i dali temu wyraz tu na forum, a pewnie i również są tacy, którzy myślą podobnie, ale mają to do swojej wiadomości.

 
04-11-16 18:25  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Nie, z nikim Cie nie mylę. Za to po Twojej wypowiedzi bardzo dobrze widać, że szlag Cie trafił, że ktoś jeszcze pamięta Twoją "chlubną" przeszłość.
Natomiast teorii, że zostałem skądkolwiek oddelegowany pozwolę sobie nie skomentować, nie zamierzam nikomu udowadniać że wielbłądem nie jestem (a już szczególnie Tobie).

--
pozdrawiam
Piotr


 
04-11-16 18:32  Odp: Suplement do rozmowy n.t. Halogena rozpoczętej temacie P-47.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Żaden szlag mnie nie trafił, bo wiem co pisałem i w jaki sposób i z kim wymieniałem poglądy i kto tam był i co pisał i nie raz jak przy sprzątaniu te teksty mi wchodzą w rękę to mam ubaw po pachy. Mam nadzieję, że potrafisz te swoje kłamstwa udowodnić - to, że forum nie ma nie oznacza, że nie ma tego co było zapisane.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024