KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 21Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
30-08-16 09:33  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - odsłona CXVII
pieczarek   

Wystarczylo sie zapytac wujka G. o statek asymetryczny i od razu wyskoczylo. Nie bylem tylko pewny, czy o Baltike chodzilo.

Nie mam pomyslu na zadne sensowne pytanie, wiec oddaje talon na licytacje 'kto pierwszy ten lepszy'.

--
pozdrawiam Kuba

 
30-08-16 10:21  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - odsłona CXVII
Edekyogi 

 

No właśnie. Słowo "asymetryczny" było kluczem. Dlatego w pytaniu użyłem "krzywy". Ale skojarzyłeś sobie właściwie - a wujek G. to telefon do przyjaciela :-))

 
30-08-16 10:33  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - odsłona CXVII
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

A więc myk!
Skorzystam więc z wolnego talonu.

W czasie różnego rodzajów rozgrywek piłkarskich na stadionach rozlega się muzyka. Jest jeden zestaw charakterystyczny dla określonego miejsca, klubu i stadionu. Z meczami na boisku jakiego klubu nierozerwalnie związane jest odtwarzanie utworów https://www.youtube.com/watch?v=etAIpkdhU9Q oraz https://www.youtube.com/watch?v=K70jIH3haNo. W jakich okolicznościach te utwory są odtwarzane, można też dodać dlaczego po meczu piłkarze a następnie trener robią rundę wokół boiska.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
30-08-16 12:12  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - odsłona CXVII
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Oto co znalazłem (wiem że odpowiedź jest niekompletna, ale może naprowadzi kogoś na właściwy i ostateczny trop):

Utwór "Hells Bells" był grany przy rozpoczynaniu gry przez miotacza Trevora Hoffmana z San Pedro Padres z
amerykańskiej ligi bejsbolowej (Major League Baseball).

Podczas meczu futbolu amerykańskiego na University of North Carolina, odtwarza się tę piosenkę na początku czwartej kwarty.

A, i jeszcze grali to Kliczce przy wchodzeniu na ring.
--

Post zmieniony (30-08-16 12:15)

 
30-08-16 13:02  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - odsłona CXVII
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Niestety Akra, to są raczej podpowiedzi dezorientujące z racji innych dyscyplin sportowych.

Piłka nożna i wokół tego się kręćmy.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
30-08-16 13:21  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - odsłona CXVII
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Nic nie było że chodzi Ci akurat o piłkę nożną :-)

Dodatek: już wiem że chodzi o niemiecką drużynę St. Pauli.
I że kiedy to grają, to kibice zrywają się, żeby pozdrowić drużynę.
Także brazylijski klub São Paulo FC gra u siebie ten utwór przed rozpoczęciem meczu.

I już się poddaję, bo nie znam niemieckiego na tyle, żeby dociec co dzieje się po meczu :-)

Post zmieniony (30-08-16 13:35)

 
30-08-16 18:29  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - odsłona CXVII
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Hell bells jak w biegają na boisko piłkarze St.Pauli/ przed gwizdkiem rozpczynającym mecz

Blur song jak padnie gol dla tychże.
A dlaczego latają dookoła, nie wiem.

 
30-08-16 20:23  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - odsłona CXVII
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Akra - było: "w czasie rozgrywek piłkarskich..."

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
31-08-16 13:32  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - odsłona CXVII
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dokładny cytat to: "W czasie różnego rodzajów rozgrywek piłkarskich". Różne rodzaje, więc zrozumiałem że nie musi to być akurat piłka NOŻNA, ale także futbol amerykański czy rugby, bo tam też gra się piłką. Także piłka ręczna!

Ech, nieważne, żebyśmy tylko takie problemy mieli ;-)

ceva - chyba wszyscy mają ręce w górze...

 
31-08-16 14:55  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - odsłona CXVII
yak   

Grałem kilka lat w piłkę ręczną i zapewniam, że nigdy nie przyszło mi do głowy, że brałem udział w rozgrywkach piłkarskich. Potocznie termin " rozgrywki piłkarskie" zarezerwowany jest dla kopanej. Oczywiście pod twierdzeniem: "żebyśmy tylko takie problemy mieli " podpisuję się wszystkimi kończynami :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 21Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024