KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-08-16 12:08  Projekt Grupowy - 50 lat Małego Modelarza
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Okazuje się, że w Projekcie Grupowym - 50 lat Małego Modelarza są dwie dotyczące mnie pomyłki:

VICTORY 3-4 1986
http://wsmk.konradus.com/f1m.php?model=mm19863
jestem tam podany jako autor, zamiast pana Karpińskiego

VICTORY jest także w spisie moich modeli
http://wsmk.konradus.com/f1aut.php?autor=krasnickiand

Chciałem napisać mejla do Orinoko (zajmującego się Projektem) z prośbą o korety, ale nie mogę dotrzeć do Jego adresu mejlowego. Może ta drogą się uda?

--

 
10-08-16 13:24  Odp: Projekt Grupowy - 50 lat Małego Modelarza
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Projekt w ogóle wypadałoby uporządkować. Jest w nim mnóstwo galerii z nieaktywnymi linkami do zdjęć.

 
10-08-16 15:24  Odp: Projekt Grupowy - 50 lat Małego Modelarza
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Popieram Kalafiora.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
12-08-16 10:52  Odp: Projekt Grupowy - 50 lat Małego Modelarza
Kolniak 

 - 3

Orinoko zajmował się Wielkim Spisem Modeli Kartonowych, ale prace przy nim zostały porzucone już kilka lat temu... A co do zdjęć w galeriach, to zawsze tak jest, gdy ktoś je umieszcza na zewnętrznych hostingach - nawet jak ich nie usuną po jakimś czasie, to przebudowa serwisu powoduje zniknięcie dostępu do fotek...

--
Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
12-08-16 15:23  Odp: Projekt Grupowy - 50 lat Małego Modelarza
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Też bym się nie przyznawał.

Panowie, żart oczywiście. Modele Akry to była klasa dla siebie. Karpińskiego udawało się albo fachowcom, albo szczęściarzom, którzy nie wiedzieli, że się nie da (tak skleiłem Bre XIX).

--

Post zmieniony (12-08-16 15:24)

 
13-08-16 18:18  Odp: Projekt Grupowy - 50 lat Małego Modelarza
TheSnake 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 1

Sturmovik co do A. Kraśnickiego to zgadzam się w pełni. Przede wszystkim świetna tematyka i gwarancja sklejalności. natomiast Pan Karpiński też miał fajne modele. Wspomniany przez Ciebie Bre XiX sklejał się bardzo dobrze i był naprawdę rewelacyjnie jak na tamte czasy opracowany, szczegółowość kabiny powalała, świetne rysunki montażowe, jedyny problem to był pancerny karton.

--
Wojtek/Kołobrzeg
W budowie: Tygrys w Panzer Grau

 
13-08-16 18:27  Odp: Projekt Grupowy - 50 lat Małego Modelarza
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Bre XIX też skleiłem, wyglądał świetnie i nie przypominam sobie większych problemów.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024