KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 
05-06-16 00:40  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

SUPER! Pogratuluj młodzieży i ode mnie :D

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
05-06-16 13:01  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
chudzma   

Witajcie,

dziękuję za dobre słowo.

Marcin przesyłka dotarła model z wyciętymi okienkami przekazany w ręce najlepszego modelarza z naszej paczki. Bardzo się ucieszył i zaraz po skończeniu "RUDEGO" T 34-85 z Małego Modelarza, którego wygrał w Dębicy na konkusie zabiera się do otrzymanego wczoraj modelu. Myślę, że pociąg pojedzie do Was na konkurs :) i może zabierze ze sobą parę innych modeli.

Wczoraj było 21 osób, w tym 4 nowe tak więc "zarażamy" następnych nawet jak teraz przestaną to może kiedyś powrócą do tego sportu ;).

Pozdrawiam
Marcin

 
06-06-16 14:12  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

No i fajnie. Trzymajcie kciuki, żebyśmy znaleźli wielu sponsorów na ten konkurs :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
06-06-16 14:32  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
chudzma   

Trzymamy kciuki myślę, że się znajdzie kilku z hojnym sercem i rzuci groszem.

A dziś dowiedziałem się, że jeden z nauczycieli techniki z którym kiedyś rozmawiałem na temat modelarstwa wprowadził dla swoich uczniów możliwość poprawy oceny poprzez sklejenie modelu kartonowego wydrukowanego ze strony Canona. A uczy w innej miejscowości niż jest nasza modelarnia to chyba dobrze rokuje na przyszłość modelarstwa w naszym regionie. Myślę że jak zrobimy ten nasz konkurs we wrześniu to będzie trochę odwiedzających. Marcin, a jaki budżet planujecie pozyskać bo ja we wniosku napisałem 1800 pln i chyba będzie trochę mało ale jeszcze mam mały zapas na innych elementach wniosku może coś przyoszczędzę i też spróbuję wydusić trochę kasy od lokalnych przedsiębiorców :)

 
06-06-16 22:21  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
chudzma   

Wczoraj tj w niedzielę odwiedziłem jedną z atrakcji podkarpacia w sumie to niedaleko od naszej Przysietnicy bo około 40km tak więc jakby ktoś się do nas wybierał to pewnie warto odwiedzić kawałek historii. Jeden z licznych linków dostępnych w sieci:

http://www.schronkolejowy.pl/p/blog-page_25.html

dodatkowo warto odwiedzić drugi z tuneli w Strzyżowie info można również znaleźć w sieci jak również Pogórze Dynowskie i zlokalizowane tu schrony.

Kiedyś przy schronie w Stępinie były organizowane zloty militarne w okolicach sierpnia będę śledził być może będzie i w tym roku to może zabiorę jakąś grupkę na małe spotkanie z historią.

Pozdrawiam i zapraszam na Podkarpacie tu też można miło i ciekawie spędzić kilka dni np biorąc przykład z reprezentacji i odwiedzić ośrodek w Arłamowie widać, że dobrze karmią bo reprezentacja do dziś ledwo się rusza na boisku, się chłopaki ojadły ;)

 
07-06-16 11:19  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Wiesz, ja tylko jestem cichym pomocnikiem, bo organizatorzy i koordynatorzy to "stare modelarskie wygi" – gdzie mnie tam do nich, ale budżet zakładamy dziecięciokrotnie większy. Spory koszt to wynajęcie ośrodka ZIAD (pomieszczenia ekspozycyjne, pomieszczenia na giełdę, ochrona, parkingi) Do tego ok 300 medali, dyplomów... strzelamy z dużej armaty :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
07-06-16 15:12  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
chudzma   

no to wielkie WOŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ

oj to muszę tych naszych przedsiębiorców podusić :)
my za lokal nie płacimy bo szkołę dostaniemy za darmo
Jak mają być medale to trzeba będzie się do Was wybrać ;) i faktycznie powalczyć o jakiś brązik :)

 
08-06-16 08:44  Odp:
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Formuła zakłada dyplom dla każdego i wyróżnienia w danych klasach startowych/wiekowych :)
Zarówno karton, jak i plastik.
--

Post zmieniony (08-06-16 08:45)

 
05-07-16 08:12  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
chudzma   

Witam Wszystkich,

na początku kilka podziękowań:
Po pierwsze Panu Krzysztofowi K. z Kołobrzegu za przesłane modele, którymi raczył wesprzeć naszą modelarnię.
Ponadto dziękuję wydawnictwom Orlik oraz WAK za przyznane rabaty i gratisy do zrobionych w ramach projektu zakupów. Zakupiłem już trochę modeli i na zajęcia i na konkurs więc proszę sobie zapisać w terminarzu przyjazd do Przysietnicy na 23-25 września. Pasowało by to jakoś wrzucić do forumowego kalendarza może ktoś by napisał jak się to robi ;)

A co po za tym a no zaczoł się okres wakacji to trochę próbujemy odpoczywać ale tylko trochę :) bo dzieciaki chciały żeby jednak zjęcia na wakacjach były więc będą ale przez ten okres co dwa tygodnie. Zobaczymy czy tylko mówili że chcą czy rzeczywiście będą przychodzić. Pierwsze zajęcia wakacyjne odbyły się 24.06.2016 czyli w dzień zakończenia szkoły pare osób było i nawet coś skleili poniżej fotki dla reklamy modeli ze strony kartonowakolej.pl prowadzonej przez Vikinga_BB i spółki:
<> <>

powoli szykujemy się na konurs do BSM ;) może coś się uzbiera i pojedzie.
Chciało by się coś posklejać ale na razie czasu mało mam nadzieję że mi się uda coś wyskrobać tego czasu i skończą zaczęte modele a już są dwa oj z tym czasem jak to mówią notoryczny jego brak.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję Wszystkim za okazałą pomoc.
Marcin

 
05-07-16 15:25  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Ha! Brawo dla młodego modelarza/modelarzówki :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024