KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 
27-04-16 18:13  Odp: nowosci w GPM
pruczkowik   

Piotrze D. - a to dopiero mnie zmartwiles!

Niczego bardziej nie pragnalem, jak "uwiarygodnienia". I to wlasnie u ciebie ;)

Skad ty w ogole birzesz takie sformulowania: "U W I A R Y G O D N I C sie".

Zastanawiales w ogole co to tak na prawde znaczy?

Chlopie, nie bierz sie za takie czyste abstrakcje, tylko siadaj do modeli, to moze ty bedziesz mial szanse, ze sie u kogos innego uwiarygodnisz ;P

Post zmieniony (27-04-16 18:41)

 
27-04-16 18:15  Odp: nowosci w GPM
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Ej frakcja GPMowska - mam za nasze działania propagandowe wysłać do GPMu fakturę zbiorczą czy każdy z osobna sobie wyśle? ;-)
Pytam bo mogę wysłać całość razem z fakturą dla Kremla i żydowskiego bankiera ;-)

--
pozdrawiam
Piotr


 
27-04-16 18:16  Odp: nowosci w GPM
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Postawi Grześ parę kolejek u Misiów i będziemy kwita ;-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
27-04-16 18:18  Odp: nowosci w GPM
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

"Frakcja GPM"
Ja partole, co za freak :)

 
27-04-16 18:34  Odp: nowosci w GPM
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Zbig udzielając się w tym temacie dałeś piękny pokaz obłudy i zakłamania. Jeszcze nie tak dawno sam w podobny sposób na 2 forach krzyczałeś o KANCIE ze strony wydawnictwa GPM, bo w zestawie brakowało jakiejś części laserów, gdy ci zwróciłem uwagę zacząłeś zmieniać front wypowiedzi. Twój krzyk wtedy niczym się nie różnił od tego co wyprawia tu pruczkowik.

Podając link interesowała mnie tylko twoja wypowiedź o KANCIE, czyli sedno sprawy.
Już kiedyś pomówiłeś mnie na forum, że obraziłem twoją matkę- oczywiście było to wierutne kłamstwo, teraz życzysz śmierci bliskim mi osobom - nie ma chyba słów, aby określić takie postępowanie. To jest kompletnie chore człowieku.

Post zmieniony (27-04-16 18:56)

 
27-04-16 18:43  Odp: nowosci w GPM
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Albo inaczej: lakoniczna odpowiedź "nie będzie" (w internecie) a teraz pojawiają się ceny to tylko pozytyw zmiany decyzji, jaki problem? Czy taka odpowiedź to wieczna wyrocznia przyszłości, że tak będzie zawsze? Jaki problem zadzwonić? Tu na prawdę trzeba lekarza...

--
Sven

HMS Ark Royal

 
27-04-16 18:53  Odp: nowosci w GPM
pruczkowik   

nie dopowiadaj tego czego nie ma!
Ten nawias to dorobiles, zeby wesprzec swoja teorie.

Odpowiedz brzmiala nie ma i nie bedzie.

Mam nadzieje, ze masz w okolicy lekarzy.
Dobrych.
Takich, ktorzy juz nie beda cie dluzej oszukiwac.

 
27-04-16 19:00  Odp: nowosci w GPM
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Jakie pytanie w mailu, taką dostaniesz odpowiedź, możesz zacytować swojego maila? O jaką sprzedaż pytałeś wydawcę, internetową, o co w mailu się przecież pyta w takich przypadkach czy sprzedaż poza internetową też? Możesz zacytować w całości swój mail i odpowiedź? Dlaczego nie zadzwoniłeś a zamiast tego wypisujesz na forum nie kończące się historie? Możesz zadzwonić do wydawcy i sobie z nim pogadać?

--

Post zmieniony (27-04-16 19:01)

 
27-04-16 19:00  Odp: nowosci w GPM
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Sven, po co Ty jeszcze z tym człowiekiem dyskutujesz? Przecież jego intencje były jasne i jednoznaczne już 3 strony temu.

--
pozdrawiam
Piotr


 
27-04-16 19:02  Odp: nowosci w GPM
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Wiem, wiem ;)

--
Sven

HMS Ark Royal

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024