KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 11Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
26-04-16 22:29  Odp: nowosci w GPM
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ad.1 :
Pan Pomorski ma pewnie swoje życie i swoich multum spraw na głowie by nie zawracać sobie głowy incydentalnymi przypadkami....Od tego jest Biuro Obsługi Klienta
Ad.2 :
Faux pas popełniasz ty niestety, bo nie zaprezentowałeś NIC a rzucasz się jak Reksio na szynkę...
.Ad.3 :
Polski rynek modelarski jest unormowany już od wielu lat,... Odkąd zaczęły się pojawiać prywatne wydawnictwa łamiąc monopol LOK'u. Masz wybór? no masz... A jaką politykę dane wydawnictwo prowadzi to też zdążyliśmy się przez te parę lat przekonać i przyzwyczaić.. Ameryki tu nie odkryjesz a i Warty kijem nie zawrócisz....
Ad. twojej wcześniejszej wypowiedzi:
A co stoi na przeszkodzie byś pokazał publicznie jaki to jesteś modelarz i byś dołączył do elitarnego klubu tych, z którymi według ciebie wydawnictwa się liczą?? bym sobie twój awatar nad wyrem powiesił jako niedościgniony wzór i autorytet, ten, któremu Pomorski się w pas kłania...
--

Post zmieniony (27-04-16 15:18)

 
26-04-16 22:55  Odp: nowosci w GPM
pruczkowik   

Mozna sie sprzeczac, ale nie na takim poziomie. Tu juz przegiales.

Do twojego poziomu sie nie znize i od tej chwili bede ignorowal twoje wpisy.

Musisz sobie poszukac innych partnerow, ktorzy beda sie z toba obrzucac "debilami" itp.
Moze to i fajne, moze sa srodowiska ktore tak z soba gadaja, ale ja nie czuje w tym blusa - sorry.

 
27-04-16 07:32  Odp: nowosci w GPM
Kapitan 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

A mnie zastanawia, gdzie się wszyscy moderatorzy podziali...

--
,,Problemem nie jest problem, problemem jest twoje nastawienie do problemu"
Pozdrawiam, Piotr

 
27-04-16 08:00  Odp: nowosci w GPM
pruczkowik   

ja jestem tu nowy i jeszcze nie wiem dokladnie ile "bluzgania" jest dozwolone na konradusie.
Wczoraj prosilem StuGa, ktory przeniosl ten watek z "zapowiedzi i nowosci wydawniczych" do KC, zeby usunal wpis Jaroslava, ale faktycznie nie odpowiedzial...

Post zmieniony (27-04-16 08:01)

 
27-04-16 08:11  Odp: nowosci w GPM
Kapitan 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Mówiłem o zamknięciu wątku.

--
,,Problemem nie jest problem, problemem jest twoje nastawienie do problemu"
Pozdrawiam, Piotr

 
27-04-16 08:38  Odp: nowosci w GPM
pruczkowik   

A to sie nie zrozumielismy ;)

 
27-04-16 09:04  Odp: nowosci w GPM
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Zamknąć w piździet.
Świat (również modelarski) ma poważniejsze problemy niż twoje prywatne jojczenie na GPM.

 
27-04-16 09:32  Odp: nowosci w GPM
pruczkowik   

kalafior, ty blyszczales juz poprzednim wpisem!
Za duzo ogladasz Macierewicza i przesiakles jego retoryka ;)

Czemu nie zajmiesz sie w koncu tymi "powazniejszymi problemami tego swiata", tylko tu wciaz zagladasz? Zmusza cie ktos do tego?

Post zmieniony (27-04-16 11:10)

 
27-04-16 09:35  Odp: nowosci w GPM
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Kolejny z "racją najmojszą"

Namówiłeś mnie, poddaję się. Jak zapewne wszyscy pozostali.

 
27-04-16 10:57  Odp: nowosci w GPM
szad 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Panowie ja proponuuę zamknąć SPOŁECZNIE ten wątek i już nic więcej nie pisać do czasu, aż p. Pomorski / GPM zrozumie swój błąd i łaskawie zechce się usprawiedliwić i przeprosi swego złośliwie olenego klienta, oraz zmienić politykę i wprowadzić nowe zasady dystrybucji modeli,nie wedle swego widzimisiostwa, a realnie i sprawiedliwie określonych zasad przez kupujących.
Koledze "pruczkowik " zaś do czasu pokajania się w/w wydawnictwa proponuję przenieść swe zainteresowania na portal allegr.. bo tam dzieją się przekręty i niektórzy nie zgadzają się na sprzedaż na aukro cz i inne strany.
Pozdrawiam.

PS. No już kutwa nie można rozporządzać swoją własnością wg własnego uznania. Zgroza.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 11Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024