KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  -> 
06-02-16 13:34  Odp: Lazarus Człowiekiem Roku 2015 - co wy na to?
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Uczestniczę również w tym głosowaniu, ale coraz bardziej nie podoba mi się jego formuła.
Jest to wg. mnie próba wyłudzenia od głosujących jak najwięcej pieniędzy.

Pozdrawiam

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
06-02-16 14:12  Odp: Lazarus Człowiekiem Roku 2015 - co wy na to?
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Myślę,że sami musimy nagrodzić Łukasza. Osobną nagrodą. Te wyścigi na głosy,których można oddać wiele przez jedną osobę,SMS-em komercyjnym, faktycznie ma drugie dno...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
06-02-16 14:14  Odp: Lazarus Człowiekiem Roku 2015 - co wy na to?
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,wg mnie w głosowaniu nie powinno vyć różnic między poszczególnymi formami ,za każdy głos powinna iść taka sama ilość głosów,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
06-02-16 18:20  Odp: Lazarus Człowiekiem Roku 2015 - co wy na to?
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

3200 głosów to jest naprawdę wielki sukces który nie byłby możliwy bez silnego wsparcia modelarzy. Włączyłem się w to bo myślę że nasza mała społeczność w niewystarczającym stopniu pokazuje organizatorom konkursów, projektantom, instruktorom modelarskim i ludziom mającym duży wkład nasze istnienie i funkcjonowanie, jak bardzo doceniamy ich pracę.

Wszystkim którzy głosowali dziękuję, zapraszam do słynnego już chyba losowania :)

Dodam jeszcze że myślę nad zorganizowaniem nagrody od kolektywu modelarskiego, ponad podziałami. Chociaż jak znam życie to pewnie mi się za to oberwie :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
07-02-16 07:28  Odp: Lazarus Człowiekiem Roku 2015 - co wy na to?
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

El Comandante! Masz we mnie sojusznika! ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
07-02-16 08:25  Odp: Lazarus Człowiekiem Roku 2015 - co wy na to?
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To sojusznik drugi też się znalazł :-)

--
MacGregor

 
07-02-16 08:30  Odp: Lazarus Człowiekiem Roku 2015 - co wy na to?
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Najwięcej na naszej "walce" zarabia Gazeta Krakowska. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
07-02-16 09:28  Odp: Lazarus Człowiekiem Roku 2015 - co wy na to?
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Ostoja, masz rację z SMSami, ale dopóki możemy głosować poprzez FB i stronę gazety, to klikajmy. To nie generuje żadnych kosztów. Nie namawiam nikogo do wysyłania SMSów i myślę że po nieoczekiwanym "wzroście popularności" pana Jana nie ma to większego sensu.

Tym którzy już głosowali dziękuję bardzo, należy się Wam ogromy szacunek za niesamowite wsparcie. Zapraszam do podziękowalnego losowania gdzie również Ci którzy głosowali tylko poprzez FB będą mieli szansę otrzymać małe conieco.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
07-02-16 10:49  Odp: Lazarus Człowiekiem Roku 2015 - co wy na to?
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Pan Jan z pewnością posiada telefon firmowy z którego faktura zaliczana jest do kosztów uzyskania przychodu a tym samym za głosowanie na siebie pomniejsza podatek do zapłacenia do US. Dwie pieczenie na jednym ogniu.

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
08-02-16 10:17  Odp: Lazarus Człowiekiem Roku 2015 - co wy na to?
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie!!!
ślicznie Wam dziękuję za oddane głosy na moją osobę w Plebiscycie Gazety Krakowskiej. To wielka mobilizacja i Wasze szczere chęci odzwierciedlają to, jak ważna jest dla Was moja praca z dzieciakami i młodzieżą, w organizowaniu Konkursu Modeli Kartonowych w Przeciszowie.

Wiecie czego pragnę najbardziej?
Nie tytułu, nie statuetki, nie dyplomu....
Pragnę zobaczyć tłumy modelarzy we wrześniu w Przeciszowie. Pełne stoły nowo sklejonych modeli! Chwil spędzonych z kolegami! To mnie napędza i mobilizuje!
Jeszcze raz dziękuję za Wasze zaangażowanie w głosowaniu, dziękuję wszystkim i każdemu z osobna. Teraz pora na sklejanie;-) Walczymy o każdy nowy sklejony model!!!
Moderatorów proszę o odpięcie wątku lub przeniesienie go do Karton Cafe.


pozdrawiam
Łukasz

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024