KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
14-10-15 18:43  Do dareckiego
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Specjalnie dla Dareckiego dwa zdjęcia:





Rachunku nie mam nie zbieram świstków.

Rozumku mam więcej niż ty więc tylko dodam że skoro wyszło że ten szkielet jest za długi to twoje szczęście bo wtedy Answer nie musi drukować nowego dna tylko wystarczy nowy szkielet rozdawany klientom lub jako download ze strony. Przecież napisałem " poprawcie mnie jeśli się mylę" a ponieważ ty oprócz problemów z projektowaniem modeli masz także problemy z rozumieniem słowa napisanego to zainwestuj w jakiś kurs dokształcający.

Na koniec dodam że nie łączy mnie z forumowiczem syjkiem absolutnie nic. Znamy się ale nie jesteśmy kolegami ani tym bardziej przyjaciółmi. Prawdą jest że kilka lat temu napisałem kilka czy kilkanaście artykułów dla jego pisma i tyle. Dla mnie to historia.
Więc twoje twierdzenie o jakimś szczekaniu pod czyjeś dyktando jest równie prawdziwe jak to że twoje modele są dobre, niezłe, sklejalne. Żadne z owych stwierdzeń nie może być użyte przy wyrobach made in darecki.

A teraz oczekuję przeprosin.

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 Do dareckiego  nowe
Janisz 6189 14-10-15 18:43
 Odp: Do dareckiego  nowe
SZKUTNIK 248 14-10-15 19:53
 Odp: Do dareckiego  nowe
MacGregor 169 14-10-15 23:24
 Odp: Do dareckiego  nowe
Rafael 174 14-10-15 23:53
 Odp: Do dareckiego  nowe
IJN Łukasz 173 15-10-15 00:32
 Odp: Do dareckiego  nowe
Teledzin 157 15-10-15 07:55
 Odp: Do dareckiego  nowe
MacGregor 142 15-10-15 08:12
 Odp: Do dareckiego  nowe
Janisz 176 15-10-15 08:28
 Odp: Do dareckiego  nowe
Rajkub 157 15-10-15 09:17
 Odp: Do dareckiego  nowe
MacGregor 150 15-10-15 11:28

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024