KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-11-05 20:31  [Pytanie] sklep modelarski w Przemyślu
Miś Kolargol 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Serdecznie witam. Czy w Przemyślu jest jakiś sensowny sklep modelarski mający w ofercie modele kartonowe? Jeśli tak to bardzo proszę o namiary. Dziękuję i pozdrawiam!!!

 
28-11-05 08:19  Re: [Pytanie] sklep modelarski w Przemyślu
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Witam
W Przemyślu niestety nie znajdziesz żadnego sklepu modelarskiego, ani miejsca gdzie można kupować modele. Kiedyś były w jednej z księgarnii ale niestety się zmyły :-). Najbliżej w Rzeszowie.

--

 
29-11-05 18:12  Re: [Pytanie] sklep modelarski w Przemyślu
Raffi   

Na Franciszkańskiej w saloniku Ruch kupisz Żubra i Me 109.

--
AK

 
29-11-05 20:53  Re: [Pytanie] sklep modelarski w Przemyślu
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Kiedyś dawno temu w Boshu koło mostu było prawie wszystko, od Modelcardu , Fly Model po GPMy. A teraz? Dopiero w Rzeszowie natknąłem się na WAKi w Empiku. Apropo, czy w Rzeszowie też są jakieś ww. sklepy ?
Pozdrawiam ziomków !

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
29-11-05 22:44  Re: [Pytanie] sklep modelarski w Przemyślu
grisza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

W Rzeszowie jest bodajże ModelHobby na ulicy Bernardyńskiej, boczna od Grunwaldzkiej, niedaleko MacDonalda. Kilkadziesiąt modeli czeka tam na chętnych. Empiki też chyba są ze trzy... Dodatkowo stoi taka budka przy dworcu PKP - warto czasem zapytać.
Pozdrowienia i powodzenia

 
30-11-05 13:57  Re: [Pytanie] sklep modelarski w Przemyślu
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

No kiedyś w Boshu ( ale tym na bliżej rynku ) to było bardzo dużo tego. I jeszcze można było dostać u Szpaka na górze tam gdzie teraz są same plastiki. Lipa :-(

--

 
30-11-05 14:20  Re: [Pytanie] sklep modelarski w Przemyślu
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

He he! Dawniej była jeszcze składnica harcerska na Borelowskiego i maly sklepik w bramie na Jagiellońskiej . W samym Boshu też robiłem zakupy. Tylko dlaczego to zlikwidowali? Wszak mieli klijentów !
Grisza dzięki ! W budce już byłem , ale myślę że ModelHobby jeszcze istnieje!
Pozdro!

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
04-12-05 11:04  Re: [Pytanie] sklep modelarski w Przemyślu
Miś Kolargol 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dziękuję za informacje o Przemyślu. Co się tyczy Rzeszowa - Modelhobby istnieje i ma się dobrze. Jest tam dużo wydawnictw - GPM, AH, FLY, Modelik, Orlik itp. słowem cała czołówka. Rzadziej pojawiają się w komisie Małe Modelarze, choć ostatnio trochę ich widziałem - za to cena jest przystępna, np. samoloty (zależy, od objętości) 4-6 złp., okręty - do 8 złp (np. Mińsk, Halny), kiedyś udało mi się tam kupić egzemplarze antykwaryczne, np.Po2, Tu2 po cenach oscylujących w granicach 10 złp.
W tym miejscu wypada mi zakończyć, bo zaczyna to wyglądać na kryptoreklamę.
POZDROWIENIA!!!

--

 
24-09-15 11:16  Odp: [Pytanie] sklep modelarski w Przemyślu
Broda Geodety 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Podbijam stary temat.
Czy przez dziesięć lat coś się w tej kwestii zmieniło?

 
24-09-15 15:25  Odp: [Pytanie] sklep modelarski w Przemyślu
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Odrobinę modeli plastikowych/farb kupisz w D.H. Szpak na 3-go Maja. Najbliższe sklepy z modelami/akcesoriami w Rzeszowie.

Też okazją do uzupełnienia kolekcji, oraz zobaczenia na żywo modeli będzie niedługo Konkurs w Rzeszowie

edit. uzupełnienie
--

Post zmieniony (24-09-15 15:29)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024