KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
28-07-15 10:27  Kudłaci pomocnicy w akcji ;)
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

Witam

nie wiem czy taki temat już był, ale może podzielicie się fotami waszych pupili "pomagających" wam kleić ;)

Przedstawiam Lene :

i jej nie odpartą chęć dorwania się do drobnicy ;)

Pozdrawiam
Jacek

--
Si vis pacem, para bellum

 
28-07-15 12:05  Odp: Kudłaci pomocnicy w akcji ;)
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Na drugim końcu tych łap, co je widać ;-)))

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
29-07-15 10:38  Odp: Kudłaci pomocnicy w akcji ;)
MirZ 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 16


 - 16

Takie jedno archiwalne:


--
"Cokolwiek trafisz nazwij to celem."

 
29-07-15 11:54  Odp: Kudłaci pomocnicy w akcji ;)
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

A oto moja pomocniczka nadzorująca fotografowanie przyczepy do Maza :).



--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
29-07-15 12:00  Odp: Kudłaci pomocnicy w akcji ;)
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Co prawda moi pomocnicy już gościli na tym forum w różnych relacjach, ale co tam, niech będą ,,w kupie" :)
1 - śp Klemens - 6 kilogramowy przybłęda, wieczny wojownik (bez różnicy czy przeciwnikiem był kot, pies, kuna). Tolerował tylko mojego psa, a właściwie się z nim przyjaźnił od pierwszego dnia u nas. Wróżyłem mu śmierć wikinga w boju, a padł na ...marskość wątroby. A NIE PIŁ !!!!



tu po walce z kuną



2 - Kicia ( bura) - kolejna przybłęda. Czasami służy jako przycisk podczas naklejania części na tekturę :)
3 - Lucek, czyli Lucyfer (czarny). Przybłęda jako pasażer brzucha Kici. Totalny śpioch.


4 - Teri - (czarny terrier rosyjski) największy kudłacz. Miłośniczka wszelkich stworzeń, począwszy od motylków, poprzez ptaszki, koty i inne psy.



5 - już bez kudłów i imienia, bo głuche biedactwo :) Taki coś koło 2,5 m - wąż chiński



Potem jeszcze mieszkańcy oczka : żółw, karasie, żaby :) i inne stworzonka :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
16-08-15 08:01  Odp: Kudłaci pomocnicy w akcji ;)
Kapitan 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Wszyscy dają dam i ja:) Oto admirał Beziu.


Post zmieniony (16-08-15 08:03)

 
16-08-15 09:52  Odp: Kudłaci pomocnicy w akcji ;)
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Jak to admirał, brodaty i wąsaty :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
19-08-15 08:39  Odp: Kudłaci pomocnicy w akcji ;)
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

Wiadomo że Admirał, wkońcu rządzi kapitanem ;)

Borowy, ile Ty masz tego szczęscia w domu :)

--
Si vis pacem, para bellum

 
19-08-15 10:02  Odp: Kudłaci pomocnicy w akcji ;)
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. W niedzielę jeszcze żmiję miałem, ale już pojechała do siebie :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024