KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 15Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
03-10-15 18:52  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
chudzma   

Dziękuję Panie Ryszardzie za modeliki w to też jak już pisałem się troszkę "bawimy" z młodszymi kolegami. Na pewno się przydadzą.

Pozdrawiam
Marcin

 
09-10-15 09:20  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
chudzma   

Witaj Ryszard,

modele dotarły za co serdecznie dziękuję mam już potencjalnych sklejaczy :)

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Marcin

 
12-10-15 12:30  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
chudzma   

Witam,

w sobotę 09.10.2015r. mieliśmy wyjazd na konkurs w Rzeszowie do którego zostały zgłoszone cztery modele. No i co tu powiedzieć no po prostu sukces trzy zajęły miejsca na podium. Modele brały udział w kategoriach:
PLASTIK
1) junior diorama - 1 model PANTERA - front wschodni
KARTON
1) junior pojazdy wojskowe - 2 modele jednego wykonawcy czołgi T-34 RUDY 102 oraz TYGRYS
2) junior pojazdy cywilne - 1 model - POCIĄG ADAŚ :)

Wyniki plastik: II MIEJSCE

KARTON POJAZDY WOJSKOWE: T-34 RUDY 102 - III MIEJSCE
KARTON POJAZDY CYWILNE: POCIĄG ADAŚ - I MIEJSCE

Tym samym należy się pogratulować Panu Adamowi Koch za projekt, Panu Marcinowi serr Viking BB za przekazanie dla naszej modelarni kilku egzemplarzy ADASIA.

Pozdrawiam
Marcin

 
12-10-15 13:14  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Marcinie - podeślij mi na maila jakieś fotki modeliku, i imię i nazwisko zwycięzcy. Takie osiągniecie zostanie nagrodzone dodatkowo :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
12-10-15 13:23  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Prosimy o zdjęcia !

 
12-10-15 13:54  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
chudzma   

Zapraszam do tematu:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=27&i=32552&t=32552&filtr=0&page=5

można tam znaleźć link do strony ze zdjęciami.

Marcin

 
15-10-15 08:37  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Jeszcze raz gratuluję podkarpackiej młodzieży modelarskiej. Cieszy nas, że Igor zajął 1 miejsce za lokomotywę "Adaś".

http://kartonowakolej.pl/konkurs-modelarski-w-rzeszowie-nasz-maly-sukces/

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
18-10-15 14:08  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Witam. Bardzo podziwiam twoje zaangażowanie przy organizowani kółka modelarskiego i życzę ci oraz twoim podopiecznym kolejnych sukcesów. Ja z moim kolegą też od 7 lat walczymy z modelarnią a od 6 organizujemy konkurs modelarski http://www.konradus.com/forum/read.php?f=27&i=32886&t=32886&filtr=0&page=1 ( na który bardzo wszystkich zapraszam). Jak zaczynałem otrzymałem pomoc od kolegów modelarzy ze śląska ( za co im bardzo dziękuje). Obecnie funkcjonujemy z dwoma kółkami modelarskimi przy skromnym wsparciu urzędu miasta Ruda Ślaska ( za co tez im dziękuje) oraz przy finansowym wkładzie moim i kolegi (zakup modeli, narzędzi i wyjazdy na zawody) ale jestem szczęśliwy bo robię to co lubię i widzę postępy naszych podopiecznych. Zaraz po zawodach prześle ci paczuszkę z kilkoma modelami dla dzieci na początek i trzymam za ciebie kciuki

Miałbym prośbę do kolegi Viking_BB za podesłanie projektu pociągu adaś który chciałbym wykorzystać na zajęciach z góry dziękuje. tofiki@interia.pl

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 
18-10-15 20:59  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Modelik jest dostępny ty http://kartonowakolej.pl/wp-content/uploads/2015/06/kartkolciucha.pdf fotki podesłałem na maila.

Pozdrawiam

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
19-10-15 19:54  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
chudzma   

Witam kolegę tofiki

miło słyszeć że jest więcej takich wariatów. Może uda się i nam kiedyś wybrać na Wasz konkurs jak widzisz rośnie Wam niezła konkurencja ;)
Jeśli chodzi o pomoc to dzięki kilku kolegom z forum również mam kilka fajnych modeli na początek. Dużo drukuję ale zaczyna mnie przystawiać :( tusze się kończą a i na kartki troszkę kaski już poszło. Na konkursie Pan Dyrektor zakupił modeli tak więc mam pewnie na jakieś dwa może trzy tygodnie a później może Mikołaj coś przyniesie wszak dzieci grzeczne ;) i jakoś to będzie. No niestety na razie notoryczny brak czasu powoduje brak możliwości działania przy naszym pomieszczeniu ale może w listopadzie lub grudniu będzie nieco więcej czasu. Chłopaki nie mogą się doczekać naszego własnego pomieszczenia, a w tym tygodniu mam im pokazać miejsce na strychu gdzie to będzie.
No nic kończę bo jeszcze robota mnie czeka.


Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na forum
Marcin Chudzikiewicz

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 15Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024