KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 15Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 
10-05-16 08:46  Odp:
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Powiem krótko - Robisz kawał dobrej roboty !!!

Post zmieniony (10-05-16 08:47)

 
20-05-16 00:16  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
chudzma   

Dziękuję Ryszardzie,

mam nadzieję, że tak jest jak mówisz ;)

nie bardzo jest kiedy coś napisać bo sobie troszkę za dużo roboty na głowę nabrałem, ale powoli wychodzę na prostą już może w przyszłym tygodniu coś spróbuję posklejać zaczołem coś żeby chłopakom pokazać zgodnie ze wskazówkami Zbig-a tak pokolei jakiś samolocik, ale jak narazie to tylko 1/3 wręg samolocika nakleiłem, a Kolgi Elbląskiej zrobiłem szkielet i przykleiłem pokład. Może powoli będziemy to budować od podstaw z chłopakami tak żeby co tydzień coś posklejać. Jutro, a w sumie to nawet dziś zajęcia, a ja mam jeszcze trochę siedzenia dziś to pewnie po południu będzie mi się ziewało :( ale co poradzić jak trzeba to trzeba.

Pozdrawiam
Marcin

 
01-06-16 11:48  Odp:
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Marcinie. myślę, że Cię zainteresuje: http://mpm.ig.pl/2016/06/01/nagroda-specjalna-najbardziej-intrygujacy-kartonowy-model-kolejowy/


Poza tym, końcem tygodnia podeślę Ci kilka modeli dla młodzieży i nie tylko :)

--

Post zmieniony (01-06-16 11:48)

 
01-06-16 13:07  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Hahaha Zbigu, masz rację, choć nasze kolejki jakoś tak same z siebie bezswastycznie wyszły :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
02-06-16 09:28  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
chudzma   

Witajcie,

dzięki Marcin za info i oby się nikt nie zgłosił ;) oczywiście żartuję. Fajnie że i u Was się coś dzieje dobrego. My mieliśmy tydzień przerwy bo szkoła była nieczynna w zeszły piątek, zobaczymy czy tęsknili za zajęciami. Na zajęcia uczęszczają uczniowie dwóch szkół i część chłopaków z tej drugiej szkoły zorganizowała sobie małą wystawę w tym tygodniu jak będę miał zdjęcia to zamieszczę na forum. Jutro ostatni dzień wystawy no i pewnie pasuje coś chłopakom wręczyć jakiś modelik przede wszystkim za chęć podzielenia się swoją pasją.
Dzięki uprzejmości Akry i ZbiGa oraz redakcji Małego Modelarza będzie można coś chłopakom ufundować jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam
Marcin

 
02-06-16 10:22  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
chudzma   

Marcinie spróbuję namówić chłopaków żeby powalczyli o tą nagrodę specjalną :) i coś podeślemy albo przywieziemy jakieś modele zobaczymy jak wyjdzie z funduszami w tym roku.

 
02-06-16 11:51  Odp:
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Noooooo i to się nazywa waleczność!!!!

Spodziewaj się jutro kuriera UPS - posłałem na prywatny adres. W jednym modelu co prawda kiedyś wyciąłem okienka, ale za to dorzucam laserki do niego - mam nadzieje, że się przyszły właściciel nie obrazi :)
--

Post zmieniony (02-06-16 11:54)

 
02-06-16 13:12  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
chudzma   

Myślę że nawet się ucieszy że mniej do wycinania i bliżej do efektu finalnego :)

 
03-06-16 13:24  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
chudzma   

Tutaj można obejrzeć kilka zdjęć z naszej pierwszej malutkiej wystawy zapraszam do oglądania.
http://www.zsprzysietnica.edu.pl/galeria/?album=2&gallery=130

 
03-06-16 14:55  Odp: "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Obejrzałem wszystkie fotki. Rewelacja ! Spory dorobek modelarski, tylko pogratulować.
Tak trzymać !
Pozdrawiam serdecznie,
Ryszard

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 15Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024