KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 45 z 46Strony:  <=  <-  42  43  44  45  46  -> 
26-11-17 21:00  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Zbychu, głowa do góry, nie daj się !!!

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
27-11-17 10:39  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Borowy i OSTOJA - jeszcze dziś przekażę Zbyszkowi Wasze słowa wsparcia :-)

 
27-11-17 11:46  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Pozdrów ZbiG- a ode mnie i życz Mu szybkiego powrotu do zdrowia.

 
28-11-17 23:21  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Przekazałem. Jednak nie wiadomo kiedy nieboraka wypuszczą. Cukier jeszcze nie odpuszcza.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
01-12-17 22:50  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ja też. Zdrowia życzę i serdecznie pozdrawiam,
Ryszard

 
02-12-17 22:52  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Pozwalam sobie wstawić tekst ZbiG- a
Pierwsza doba w domu... - szukanie odpowiedniej diety; - co można, co nie można, a co jest obojętne?
I - niezapomniane doznania ze "szpitala": - ludzkie cierpienie - nie do opisania! To, co było moim udziałem, jest maleńką kroplą w tym przeolbrzymim morzu cierpienia i poniżenia godności ludzkiej. I - wielkiego poświęcenia całego personelu. To już nie zwykła praca - to dzika harówka często przez pacjentów niedoceniona.
I nie tylko przez pacjentów.
Warunki "szpitala" w Gdańsku na Zaspie nie predysponują go nawet do nazwania tytułem "szpitala"! To ponura, brudna i ponura dziura warta nazwania raczej umieralnią... - tak przynajmniej wygląda to na oddziale wewnętrznym; to przedsionek piekła!
Gros pacjentów, przeważnie ludzi starych leży w pampersach: zapach więc nie przypomina fiołków alpejskich... Część z nich jest zupełnie odkryta. Ludzie ci leżą stłoczeni w przeludnionych salach, gdzie odstęp między łóżkami wynosi około 30 - 40 cm. Przez całą dobę słychać jęki, charczenia, kaszel, odgłosy duszenia się... - PIEKŁO!!! Jestem w tej "dobrej" sytuacji, iż mogę wyłączyć aparat słuchowy i "wyłączyć fonię"; co jednak powiedzieć mają ci, którym słuch służy dobrze?
Eeeeehhhhh... to naprawdę jest HORROR... - nikomu, powtarzam: NIKOMU nie życzę podobnych wrażeń.
To taka garść spostrzeżeń z minionego tygodnia. Czas wracać do modelarstwa...

 
02-12-17 23:01  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

A w temacie szpitali - w sierpniu byłem operowany w Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Byłem przygotowany na najgorsze a przeżyłem szok !
Sale czteroosobowe, czysto, elegancko, lekarze i personel pielęgniarski miły, wręcz za bardzo troskliwy. Miałem problem z wręczeniem pani pielęgniarce bombonierki - kwiaty owszem przyjęła a czekoladki ostatecznie zostawiłem na ladzie w recepcji.
Jak widać jest różnie.

 
04-12-17 22:18  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

No wystraszyłeś mnie znowu, ale rozmowa tel. unormowała moje ciśnienie. Uff...

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
22-12-17 12:32  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Pozwólcie, że złożę Wam życzenia spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.



Post zmieniony (05-10-18 19:01)

 
22-12-17 21:28  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Moja rada - przestań pleść głupoty Panie ZbiG.
O ile pamiętam to w zeszłym roku też miałeś jakiś problem związany ze świętami Bożego Narodzenia.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 45 z 46Strony:  <=  <-  42  43  44  45  46  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024