KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 43 z 46Strony:  <=  <-  41  42  43  44  45  ->  => 
22-11-17 13:59  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Z Janem spacery ? W taką pogodę ?
Nie... to nie dla nas.
Siedzimy więc w domu - ja lubię ciepełko a Jan dziwny gość - zimno, ciągle mu za gorąco i chłodzi się lodem !

 
22-11-17 16:05  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Dla mnie niestety lód go ,,pocienia" :) i dlatego podaję mu :) mrożone truskawki :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
23-11-17 08:21  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Borowy: mrożone truskawki? Serio? Co to daje?
Swoją drogą lata temu lepsi ode mnie smakosze wbili mi na zawsze do głowy, że najlepsze whisky (Czarny Walker, Złoty Grant's, Chivas Regal itp.) PIJE SIĘ W TEMPERATURZE POKOJOWEJ, BEZ WODY I LODU. I dopiero wtedy czuje się pełnię smaku i aromatu. Mieli rację!

ZbiGu - ów ludek widnieje na butelkach whisky JOHNNIE WALKER (spolszczone na JASIO WĘDROWNICZEK). I sądzę że gdybyś od czasu do czasy ruszył z nim na krótki spacerek, dobrze by to zrobiło na Twój stan psychiczny :-)

 
23-11-17 11:29  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Alkohol można chlać - i wtedy jest źle - ale można też nim się delektować (w przypadku przednich trunków), nie przekraczając przy tym granic rozsądku. Wszystko jest dla ludzi.

 
23-11-17 11:51  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ech ZbiGu, dziwna życiowa gorycz przez Ciebie przemawia i nic więcej. Widzieliśmy się przecież całkiem niedawno i zaręczam Ci, że wyglądałeś doskonale!

 
23-11-17 12:02  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Jeszcze będziesz na ślubie wnuczki :-)

 
23-11-17 12:17  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

GRATULACJE !!! Ja nie mam jeszcze prawnuczki ale mam 8 wnucząt a dziewiąta wnuczka w drodze, a na zdjęciu najmłodszy wnuk:



Post zmieniony (05-10-18 18:56)

 
23-11-17 12:55  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Zazdroszczę Wam... ja mam tylko jednego wnuka i nie ma szans na kolejnych... No i co to za wnuk który już się goli :-)

 
23-11-17 14:28  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ale ja JESTEM niski i okrutnie brzydki, więc zazdrość do mnie pasuje!

Oto ja z wnukiem Michałem i on w całej okazałości
,

A tu Michał stoi na dziobie Titanica :-)


Fotki z lata 2016, więc były robione 5 centymetrów temu...

--

 
23-11-17 15:35  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ha, to i ja zapodam, że 2,5 roku temu poszerzyłem krąg "dziadowstwa" (Wojtuś - Jojtuś) a maju tego roku doczekał się siostrzyczki - Bogny.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 43 z 46Strony:  <=  <-  41  42  43  44  45  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024