KARTON CAFE   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 32 z 47Strony:  <=  <-  30  31  32  33  34  ->  => 
10-10-16 17:35  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 1

- 2

"Niechaj będzie: chamstwo. Wcale się nie obrażam. I - wcale nie jest mi przykro niestety."

Baardzo przygnębiająca odpowiedź, mój prawie rówieśniku...

Odpowiedz na tę wiadomość 

10-10-16 20:07  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 

Na Forum:
Relacje w toku - 18
Galerie - 18

- 9

Zbyszek - poniżej masz porównanie. Obecnie w tym budynku są kawiarnie - co było drzewiej ? Zapewne też jakieś "gastronomiki".

10-10-16 20:45  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
ZbiG 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 50

- 21

Faktycznie... Zmylił mnie brak półkolistej werandy, no, i zmieniony nieco wystrój tej chałupy: brak ganku, inne okna i takie tam...
Poza tym - długo już w Sopocie tak na dobre nie byłem; parę lat! - więc, siłą rzeczy, obraz Sopotu powoli zaciera się w mej pamięci. Panoramę sopocką oglądałem ostatnio z Zatoki, z mojego jachciku, chyba w zeszłym roku, zaś Sopot oglądałem tylko będąc przejazdem, wjeżdżając od strony Jelitkowa, jadąc ulicą Grunwaldzką i Powstańców, wyjeżdżając Sępią.
Są zmiany. Ogólnie rzecz biorąc.

10-10-16 22:55  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 

Na Forum:
Relacje w toku - 18
Galerie - 18

- 9

Tak są zmiany, dużo można by o tym pisać (Krzywy Domek, nowy dworzec SOPOT - CENTRUM (?) itd.) Ludziom to się podoba, ja się powstrzymam od komentarzy... :-)

11-10-16 04:04  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
ZbiG 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 50

- 21

Taaaa... - być może, to nowe jest bardziej funkcjonalne, lepsze; ale... nie pasują mi jakoś te szkła i nierdzewki: - W SOPOCIE??? Szklanne domy? - więc, to już nie TEN klimat.
Cóż, czasy i gusta się zmieniają... To tylko nam, starym piernikom wydaje się, iż wszystko, co najpiękniejsze, było za czasów naszej młodości.
Panta rei, panowie, panta rei!

11-10-16 09:10  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 1

- 2

Czyli wszystko płynie, jak mawiał pan Tarej!

08-12-16 20:17  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 

Na Forum:
Relacje w toku - 18
Galerie - 18

- 9

08-12-16 20:24  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
ZbiG 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 50

- 21

Każden dzieciak - to była osobowość. Prawie każdy miał jakąś ksywkę, która tę osobowość podkreślała...

09-12-16 08:32  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 11

... a na podwórku każdy chciał być Jankiem, nikt nie chciał być Czereśniakiem

09-12-16 08:55  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 

Na Forum:
Relacje w toku - 18
Galerie - 18

- 9

W podstawówce miałem ksywę "Dianka" (tak wabiła się nasza **** - wilk mieszaniec, która uciekała z domu i przybiegała pod szkołę).
Później po filmie "Krzyżacy" ponieważ nikt nie chciał być Jungingenem (wszak zginął) ja nim zostałem i zwano mnie dość długo "Mistrzem" (jeszcze w ogólniaku).
Po pobycie na "Darze Pomorza" - "Misiek" (nie spałem na hamaku a na podłodze obok statkowego psa "Miśka"). Jeszcze dzisiaj jak spotykam chłopców z tamtych lat to zwracają się do mnie per "Michu" - "Misiek".
A teraz... "Ryniek", "Ricardo" a córka "Daddy".
PS - ha, ha, ha pojawiły się gwiazdeczki po napisałem s...ka (samica psa)

Post zmieniony (09-12-16 08:56)

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 32 z 47Strony:  <=  <-  30  31  32  33  34  ->  => 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2016