KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-06-15 22:20  T I T A N I C Pride and Glory PC GAME
Michał 

 

http://www.titanichg.com

Gra komputerowa.
Kilkanaście miesięcy temu ten projekt to było kilka screenów.
Dzisiaj mamy wczesne demo, możliwość do zejścia pod pokłady.
Całość robi piorunujące wrażenie. Wszystko jest dosłownie fotorealistyczne.

Kto jest zainteresowany (Vansen o Tobie myślę szczególnie) niech pobiera demo.
Czasami się sypią tekstury, czasami skacze ale efekty dzwiekowe i refleksy świetlne oraz tekstury każdego elementu szokują! CZEKAMY NA PEŁNĄ WERSJĘ


Z tego co połaziłem to zaczynamy od pokładu D, możemy zwiedzić niektóre zakamarki aż schodami głównymi do pokładu F i tam wejść do łaźni tureckiej (kto ogladał ost dok Camerona wie jak bardzo cieszył się ze znalezienia tego miejsca).
Niestety główna klatka schodowa z majestatycznymi schodami jest niedostępna.

Fotorealistyczna grafika w połączeniu z muzyką daje piorunujące odczucia a nie wspomnę o tech nowinkach, za rok gogle 3d będą w sprzedaży w każdym sklepiku :)

Post zmieniony (25-06-15 22:54)

 
26-06-15 00:56  Odp: T I T A N I C Pride and Glory PC GAME
Kolniak 

 - 3

Napisałeś, że to gra a nie render. Zatem możesz opisać jakiś koncept albo zarys fabuły?

--
Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
26-06-15 08:04  Odp: T I T A N I C Pride and Glory PC GAME
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pobieraaaaaaaaammmmm...


EDIT:
Pobrałem, odpaliłem, dżizas... łzy w oczach, zara sie ojsram ze szczęścia. Łał.... Choć za dużo zwiedzania nie ma. Recepcja na pokładzie D, kawałek Scottland Road i jadalnia 3 Klasy. To wszystko. Jak wypuszczą produkt finalny to już nigdy nie odejde od kompa.

Post zmieniony (26-06-15 09:03)

 
26-06-15 11:02  Odp: T I T A N I C Pride and Glory PC GAME
Michał 

 

Vansen z tego co można poczytać o fabule gry wygląda na to że oprócz ratowania własnego tyłka i udowodnienia swojej niewinności na pokładzie tonącego statku, przyjdzie nam pograć w tryb spacerowy/pasażerowy. Wszelkie ruchy i kontakty z innymi postaciami, podejmowane decyzje będą miały wpływ na późniejszy rozwój akcji. Tryb multiplayer? To będzie ciekawe - wszyscy będą chcieli sobie zrobić printscreena na dziobie :)))

Mój komputer leciuteńko się dusi przy tej grafice ZbiG, więc cóż - wszak to Titanic ;-)

Kolniak fabuła jest w karcie STORY na stronie głównej projektu
http://www.titanichg.com/story/

 
26-06-15 15:18  Odp: T I T A N I C Pride and Glory PC GAME
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Kiedy jakaś premiera całości?

 
26-06-15 17:38  Odp: T I T A N I C Pride and Glory PC GAME
Michał 

 

Question - Will the game be done in 2014-2015?

Answer - No. Certainly not 2014, and surely not 2015, either. We are aiming to release in 2017 or so. Many people ask us specifically about those two years, as those were the intended release dates for the Lost In the Darkness mod for Crysis.

Question - Will the game be Oculus Rift Compatible?

Answer - Yes! We want to make this game as mindblowing as possible, so there will be an option to use this game with the Oculus Rift.

Dwa lata zlecą jak z bicza! :D

Post zmieniony (26-06-15 17:43)

 
26-06-15 18:28  Odp: T I T A N I C Pride and Glory PC GAME
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

To będzie przeze mnie bardziej wyczekiwane od Warshipsów...

 
28-06-15 15:17  Odp: T I T A N I C Pride and Glory PC GAME
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Instalujcie sobie kolejne gry i potem narzekajcie że nie macie czasu kleić...

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
28-06-15 22:34  Odp: T I T A N I C Pride and Glory PC GAME
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Niestety, dużo racji w tym...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024