KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
22-06-15 13:27  [P] Warszawa dla modelarza
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Będę dłużej w Warszawie w lipcu . Jakie sklepy , miejsca polecacie ?

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
22-06-15 13:54  Odp: [P] Warszawa dla modelarza
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

O Panie. Jak chodzi o karton to tylko jeden jest godzien polecenie. Długo z niego nie wyjdziesz. Choć ceny nie są konkurencyjne niestety. Za to jest bardzo duży wybór i piękna galeria pod sufitem. Poza tym mnóstwo materiałów. Dobrze wyposażony sklep, zarówno dla plastikowców jak i dla nas.

Has-Hobby, ulica Dzielna, vis-a-vis muzeum na Pawiaku. Z ilości kartonówek będziesz na pewno zadowolony. Stroną internetową się nie sugeruj, jest do luftu.

Reszta, to raczej same plastiki, RC i kartonu jak na lekarstwo.



No i wpadnij do dwóch muzeów WP. Nie tylko Muzeum Wojska Polskiego przy Al. Jerozolimskich ale i do Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej przy Powsińskiej. Tam jest duża wystawa plenerowa. Sporo pancerki i powojennych latadeł.

Co jeszcze? Może Muzeum Techniki. Jest tam kilka ciekawych wystaw upiększonych modelami i makietami, chociaż to straszny Gierek i kurz na wszystkim zalega.

Jak coś konkretnego cię interesuje to pisz, może coś ci jeszcze podsunę.

 
22-06-15 14:15  Odp: [P] Warszawa dla modelarza
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Andrzej, koniecznie (!) zajdź do Muzeum Techniki Wojskowej przy ul. Powsińskiej. Zaplanuj na to cały dzień, warto !

 
22-06-15 14:54  Odp: [P] Warszawa dla modelarza
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Muzeum Wojska Polskiego i Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej przy Powsińskiej mam już zaplanowane , żona się pulta ale trudno, pójdzie do galerii handlowej :)))
Muzeum techniki jest w pałacu kultury i nauki ??? Jak je ominąłem ?

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
22-06-15 15:20  Odp: [P] Warszawa dla modelarza
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Muzeum w Pałacu jest "od zawsze" i to bardzo ciekawe!!!!

 
22-06-15 15:25  Odp: [P] Warszawa dla modelarza
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Całego dnia raczej nie da się tam spędzić. Na moje oko 2 godziny wystarczą. Mówię o muzeum techniki wojskowej. Żonę możesz wysłać do Wilanowa, do pałacu, jest niedaleko.

A muzeum techniki, mieści się w PKiN, wejście od strony stacji Warszawa Śródmieście, przy Kinotece. Przed wejściem stoi śruba okrętowa, więc trudno nie zauważyć. Ale nie napalaj się, możesz się srodze zawieść jakością ekspozycji. Choć kilka perełek się znajdzie.

 
22-06-15 16:38  Odp: [P] Warszawa dla modelarza
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Do Wilanowa to ja też chcę :p

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
23-06-15 11:33  Odp: [P] Warszawa dla modelarza
Andrzej   

Jeśli razem chcecie isc do Wilanowa to wcześniej jest Sadyba Best Mall, sklepy, Cinema City, IMAX

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024