KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-05-15 14:25  Ankieta - nagroda
RomTomiAT   

Witam modelarzy.
W związku z tym iż jestem w potrzebie ankietowej mam prośbę o wypełnienie takowej. Ponieważ na obecna chwile a czas nagli nie wiem jak by to było do zamieszczenia celem pobrania proszę o nadesłanie adresów zwrotnych na mój adres mailowy: roman.kow@poczta.pl
Ponieważ zależy mi na wypełnionych ankietach przeznaczam numer (jeden) MM do wylosowania. Jaki, jak podam a ci co będą go mieli machną ręką ale podam dla przykładu DO-17, Mosquito, Sea King, nawet mogę dać ORP Orzeł itp. spora lista innych, temat do uzgodnienia z osobą która wygra a tematy zapotrzebowania załączamy z ankietą.
Termin - no jak zwykle na wczoraj ale powiedzmy do 23.06.2015 r.
Przesyłam przesyłkę ja na mój koszt.
Warunki.
przekroczone 20 sztuk ankiet,
zgodna na wykorzystanie adresu w celach reklamowych tematyki modeli kartonowych (co wcale nie musi wystąpić).

Na tym kończę i pozdrawiam.
Miłego sklejania modeli.

Roman

 
01-06-15 14:41  Odp: Ankieta - nagroda
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Właśnie wypełniłem ankietę, 18 pytań o nasze zainteresowania modelarskie. Polecam wypełnić, a nóż wyjdzie z tego coś dobrego.


PS Apropo ostatnich wypowiedzi politycznych. Za ww. opinię nikt mi nie zapłacił :P

--
www.kofimodels.jcom.pl - zapraszam na moją stronę internetową.
Początkujący

 
09-06-15 21:53  Odp: Ankieta - nagroda
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Kofi,
Jak zaznaczałeś odpowiedzi na ankiecie? (krzyżyk czy jakoś tak). Pytam bo dostałem ankietę i jak zobaczyłem, że jest w Wordzie to pomyślałem " Qrde jak to ugryźć"?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
10-06-15 10:42  Odp: Ankieta - nagroda
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wyboldowywałem, ale myślę, że każda forma będzie dobra.

--

Post zmieniony (10-06-15 10:43)

 
10-06-15 15:56  Odp: Ankieta - nagroda
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Dzięki.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024