KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
27-05-15 19:44  Odp: Żale na temat Małego Modelarza ;-).
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Już odchodząc od tematu grafiki to do redakcji MM trzeba by wystosować postulat o poprawienie pasowania częsci bo o ile doświadczony modelarz poradzi sobie z takim niespasowanym modelem i wyjdzie z tego coś pięknego tak jak napisał kolega ,,Krakus" to ktoś kto model widzi pierwszy raz wzyciu będzie miał spory problem a to moze się przełozyć na zniechęcenie do modeli.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
27-05-15 20:14  Odp: Żale na temat Małego Modelarza ;-).
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

a co -jak wam nie pasuja koloryu , nity czy model zawsze mozecie sobie poszpachlowac i pomalować albo inne sztuczki porobic
super modele za prawie darmo - ja nigdy żadnego MM nie wyrzuciłem - zawsze mi sie udało skleić i łaga z chowanym podwoziem i iła 2 Karpinskiego i Mosquito - oraz Pe 2 w jeden dzień , nawet 3 rozne wydania łosia krinskiego ,i smigłowiec Zuk - malkontenci tylko marudzą - modele sa dla ludzi - jedni wolą Hala a inni MM

 
27-05-15 20:18  Odp: Żale na temat Małego Modelarza ;-).
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Na MM nauczyłem się kleić modele marnie spasowane. Za swój największy sukces uważam sklejenie Bregueta XIX p. Karpińskiego nie dość, że w jednym podejściu i do końca, ale i z obracającymi się szprychowymi kołami. To, że do dziś nie dotrwał, to inna sprawa.
Dlatego grymaszę jak w moim poprzednim wpisie. I niech dalej wypuszczają raczej modele niedorobione, jak ostatni Jak, niż wypasione. Nie po to są.

--

Post zmieniony (27-05-15 20:20)

 
27-05-15 21:11  Odp: Żale na temat Małego Modelarza ;-).
Grzebiuszek 

 

BTW. Mogliby wznowić tego Bregueta. Fajny był. Tylko kolor miał nikczemny.
W ogóle mogliby trochę ze starych modeli samolotów ponownie wydać. Kiedyś to powtórki mieli praktycznie co dwa lata a teraz nic tylko długie oczekiwanie a potem coś a'la Haliński.

 
27-05-15 21:30  Odp: Żale na temat Małego Modelarza ;-).
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

odsyłam do galeri Breugeta XIX mojego
mam go do dzisiaj i nawet miał 4 miejsce na dużej imprezie kilka lat temu
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=238190&t=238190&filtr=0&page=1

Post zmieniony (27-05-15 21:31)

 
28-05-15 03:12  Odp: Żale na temat Małego Modelarza ;-).
Karol 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 15

Dla mnie MM skonczyl sie jakos po wydaniu Ju-88.Modele zaczely sie komplikowac,czesci przybywac a z pasowaniem jak byly problemy tak i sa nadal wiec dalem sobie spokoj z kupywaniem nowych.
Kupilem za to CDs z dawnymi wydaniami,kompa,fotoszopke i szaleje z modelami na ktore kiedys mnie nie bylo stac a oko ciesza nadal i sprawiaja mi o niebo wiecej przyjemnosci niz model z 25976856 czesciami.
Mam nadzieje ze ostatnia wpadka z Jakiem 9 nie zniecheci redakcji i nastepny model wyjdzie im lepiej.Powodzenia!

PS:Moj lekarz stwierdzil efekt uboczny-moja reka pracuje w 95% po wypadku w pracy 13 lat temu.Terapia kartonem i nozyczkami tez dziala :)

 
31-05-15 22:43  Odp: Żale na temat Małego Modelarza ;-).
Tomasz Twardy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 5


 - 3

No w końcu w Małym Modelarzu ukazał się model (a nawet dwa) jednosilnikowego myśliwca. Wydawca bardzo długo kazał sobie czekać na tego typu samolot. Ostatni taki model ukazał się pod numerem 3/2007 (Me 109G-2/trop), a więc ponad pięć lat temu. Oby więcej takich prostych modeli wydawali, nie koniecznie tego autora.

--
Pozdrawiam. Twardy.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024