KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-05-15 22:04  [P] Który model T-34 polecacie?
fan_TSA   

Witam, chciałbym w przyszłości skleić model czołgu T-34 /chodzi mi o ten z czterech pancernych/ i nie wiem który model wybrać - jest kilka ich wersji, na czołgach zupełnie się nie znam więc proszę o pomoc w wyborze. Chodzi mi o model /wydawnictwo/, który jest dobrze opracowany o średniej skali trudności.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 
26-05-15 22:26  Odp: [P] Który model T-34 polecacie?
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Jeśli chodzi konkretnie o rudego to myślę, że opracowanie p. Pawła Mistewicza z małego modelarza rocznik 2005

--
www.kofimodels.jcom.pl - zapraszam na moją stronę internetową.
Początkujący

 
27-05-15 09:05  Odp: [P] Który model T-34 polecacie?
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Zdecydowanie. Kiedyś go popełniłem. Ciekawie opracowane detale.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
28-05-15 08:37  Odp: [P] Który model T-34 polecacie?
fan_TSA   

Dziękuję za rady, obejrzałem kilka galerii z tym wydaniem - model zbierał pozytywne opinie.
Zastanawiam się jeszcze nad wcześniejszym wydaniu MM (chyba z 1996) ze względu na lepsze gąsienice... można przeszczepić gąski do nowszego wydania bez kombinowania z kołami?

 
01-06-15 20:45  Odp: [P] Który model T-34 polecacie?
elvis 

Na Forum:
Galerie - 2


 - 1

Da się przeszczepić stare gąski do nowego teciaka bo gąsienice na ten czolg się tylko kładzie. Ale można tez wykonać gąski z projektu QNia z żeberkami na spodzie.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024