KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
28-04-15 15:58  Kaszlaczek w skali 1/8 ;-)
sony 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 4


 - 10

Witam,
Ostatnio zaczął się ukazywać model maluszka w skali 1/8. Wydawany przez znane chyba Wszystkim wyd. DeAgostini.



Fotki z forum motoshowminiatura.

Póki co reklam brak, strona internetowa jest nie kompletna, więc domyślam się, że jest to seria testowa.

Wiem, że parę osób ma na maluszka ochotę, więc podaję info. Sam już zamówiłem prenumeratę ;-)
Po złożeniu zamówienia otrzymałem link do ankiety, którą jak się okazuje, może wypełnić każdy, do czego zachęcam https://response.questback.com/deagostinieditorespa/126pol/
Jest również pytanie, jakie kolekcje chcielibyśmy zobaczyć w przyszłości, a jako, że prośby o maluszka zostały wysłuchane, jest także szansa na np. poldka ;-)

Bardzo proszę o nie komentowanie ceny i długości kolekcji ( ma być ok. 100 nr i prawdopodobnie będzie także przyczepa Niewiadów N126 ). Jest to dyskusja bez sensu, tak samo jak wszelkie porównania typu - za taką cenę kupię prawdziwego, bo to zupełniego co innego. Jak wspomniałem, zapodaję info dla chętnych, kto zechce, ten kupi, tak jak ja ;-)

--

Post zmieniony (28-04-15 18:54)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024