KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 97 z 114Strony:  <=  <-  95  96  97  98  99  ->  => 
12-05-16 12:32  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Czy pod tekstem "Stocznia wiedziała jak się reklamować!" w ładnej kursywie, ma się coś wyświetlać typu obrazek, zdjęcie lub inny twór graficzny?
Bo ja widzę kilka nietoperzy w bezksiężycową noc i dalszą część tekstu...

--
...to ja idę sklejać pierogi :)

 
12-05-16 12:41  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2



Post zmieniony (13-04-20 09:51)

 
12-05-16 12:57  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Wykrzykniki miały za cel zwrócenie Twojej uwagi na niepoprawności w tekście. Spełniły swoją rolę bo widzę, że dokonałeś poprawek. Teraz jest OK !
Wspominałem o unikaniu powtórzeń w poprzednim wpisie i sądziłem, że wszystko jest jasne.
" stało się Canadian Australasian Line Ltd., będącego..."
jeżeli już tak ma być to należy zmienić "będącego" na "będące" (przedsiebiorstwo, spółka żegl. etc)
Nie przejmuj się, nie ma takich, którzy nie popełniają błędów.
Niżej podpisany też.
Ryszard

 
12-05-16 13:43  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2



Post zmieniony (13-04-20 09:51)

 
12-05-16 14:05  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Przecież nikt Ciebie nie zmusza do pisania - rozpocząłeś i robisz to jak sądzę, dla własnej i naszej (!) przyjemności. Sam sobie narzuciłeś taki a nie inny cykl pisania, publikacji i konsekwentnie się go trzymasz. Twój wybór. Ja i inni czytelnicy jak sądzę są zadowoleni.
Być może mają się liczyć tylko i wyłącznie jak napisałeś "ciągi zdarzeń" a czy reszta to nieistotne drobiazgi ? Sam udzieliłeś sobie odpowiedzi, ja mam inne zdanie i powtórzę o czym już wspominałem uprzednio, mimo że marudą jestem - nie jest moim celem "szukanie dziury w całym",wierz mi.

 
12-05-16 14:21  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2



Post zmieniony (13-04-20 09:51)

 
12-05-16 18:05  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Od początku jestem wiernym czytelnikiem Twoich Opowieści tym bardziej, że dotyczą spraw morskich a do "wody" pomimo zainteresowania lotnictwem mam sentyment, z racji tego, że "trochę" po różnych wodach się włóczyłem.
To co wcześniej napisałem to tylko i wyłącznie moje zdanie i tak jak wspomniałem czytam Opowieści nie po to by cokolwiek znajdywać tylko dlatego, że są to ciekawe historie doskonale opisane..

 
12-05-16 18:47  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2



Post zmieniony (13-04-20 09:51)

 
12-05-16 20:09  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2



Post zmieniony (13-04-20 09:51)

 
12-05-16 22:35  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2



Post zmieniony (13-04-20 09:51)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 97 z 114Strony:  <=  <-  95  96  97  98  99  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024