KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 114Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 
11-06-15 13:03  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
pieczarek   

Niedawno gdzies czytalem historie tego starcia i nawet przez chwile sie zastanawial, czy nasz Autor sie nie zdublowal... Ale nie, to mimo zbieznosci tematu i fotografii, tylko mnogosc zrodel ;)

--
pozdrawiam Kuba

 
11-06-15 13:49  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Kuba, na jednym z dokumentów Worda mam umieszczone jednym ciągiem wszystkie napisane do tej pory Opowieści i wiele razy sprawdzałem ("Znajdź...") , czy o czymś nie napisałem już wcześniej.

Parę razy tylko dzięki takiemu sprawdzeniu uniknąłem powtórnego opisania tej samej historii. Prawie trzysta pięćdziesiąt (nie do wiary!!!) Opowieści to jednak ogromna ilość tekstu i równie wielka liczba opisanych tam jednostek. Można się pogubić :-)

 
11-06-15 15:34  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
pieczarek   

No tak, to juz sie powoli ze zwyklej ksiazki encyklopedia robi. A ja kibicuje dalej!

--
pozdrawiam Kuba

 
11-06-15 15:56  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Jakby co, to w kolejce czeka kolejna Opowieść typu "Nikt nie zginął i nawet właściwie także nic nie zatonęło" :-)

 
11-06-15 16:09  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
pieczarek   

:D
Wiecej chyba nie musze pisac.

--
pozdrawiam Kuba

 
11-06-15 16:45  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Właśnie zapisałem cały TOM 1 w postaci PDF. Ponad 26 MB.
Lekturka na długie zimowe wieczory będzie ;-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
11-06-15 18:09  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Sturmovik - jakby co, jeśli z powodu nadmiaru lektury przestaniesz kleić modele, to nie moja wina!

 
11-06-15 22:26  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Historia żeglugi i konflikty zbrojne na oceanach i morzach świata obfituje w tyle niezwykle ciekawych epizodów, że jak sądzę tematów nie zabraknie nawet powyżej numeru 1000 - czego życzę autorowi i wiernym czytelnikom, do których ja także się zaliczam.

 
12-06-15 08:15  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ryszardzie, tematów jest mnóstwo, ale zebranie na ich temat materiałów z możliwie wielu źródeł (z wyłączeniem tekstów polskich autorów, bo nie chcę ich kopiować) to zupełnie co innego. Np. nie mogę znaleźć nic sensownego na temat "Brdy" czy "Solluma/Czecha", a nie chcę kopiować tekstów z "Morza" czy z wydanej jakiś czas temu w Polsce fantastycznie ilustrowanej przez Adama Werkę książki o polskich jednostkach. Dlatego z pewnością na pewno skończę cykl na długo przed Opowieścią numer 1000...

A tak w ogóle czuję się już we własnych oczach jak klasyk, bo coraz częściej w nowych Opowieściach mam okazję powołać się na którąś z poprzednich :-)

 
12-06-15 09:05  Odp: TOM 2 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. ,, na pewno skończę cykl na długo przed Opowieścią numer 1000..." - tylko spróbuj :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 114Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024