KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 22Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 
05-03-15 14:41  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - edycja XCVI
Kolniak 

 - 3

Pierwszy z brzega: http://de.wikipedia.org/wiki/Mya_II wskazuje, że masz rację - stałym użytkownikiem jest kto inny.

--
Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
05-03-15 14:57  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - edycja XCVI
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Kolniak zgadłeś.
Bardzo ciekawa jest historia pierwszych stu lat tej firmy i ich żaglowce.
Szkolny rosyjski Kruzensztern to ich dawna Padua.

 
06-03-15 15:12  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - edycja XCVI
Kolniak 

 - 3

Zapomniałem, że mam teraz zadać zagadkę, ale już się poprawiam.
Prosze wymienić pięć średniowiecznych królestw, których część ziem leży w granicach dzisiejszej Rzeczypospolitej Polskiej.

--
Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
06-03-15 16:14  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - edycja XCVI
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Niemcy, Czechy, Węgry, Dania, Rosja.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
06-03-15 16:30  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - edycja XCVI
Kolniak 

 - 3

Z Rosją, to przegiąłeś. Daniel był królem RUSI - to nie to samo.
Ale ponieważ nie ująłeś oczywistego królestwa polskiego, pytanie zaliczone. A jako dopełnienie dorzucę jeszcze jedno średniowieczne królestwo - królestwo krakowskie. Łokietek był uzurpatorem tronu polskiego, ale był koronowany na króla krakowskiego i dopiero jego syn odkupił prawa do korony polskiej.

Borowy - w Twoje ręce.

--
Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
06-03-15 16:56  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - edycja XCVI
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Faktycznie powinienem napisać Ruś, ale tak jakoś pisałem ..po dzisiejszemu" :) Polskiego nie napisałem bo myślałem, że nie będzie się liczyło do tej piątki. W każdym razie dzięki za uznanie odpowiedzi.
No to coś z innej beczki, czytaj z mojej dziedziny (dla podpowiedzi). Co przedstawia zdjęcie ? Dość małe, ale jest to fragment całości i musiałem wybierać pomiędzy jakością, a rozmiarem.



--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
06-03-15 18:57  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - edycja XCVI
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jakieś kiełki,
może kiełkująca podziemna pomarańcza.

 
06-03-15 19:29  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - edycja XCVI
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Nie, to nie jest kiełkująca podziemna pomarańcza :))

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
06-03-15 20:58  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - edycja XCVI
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Kopytko.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
06-03-15 21:08  Odp: Nieustannie nieustający konkurs - edycja XCVI
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Nie, to nie jest kopytko. Ale już troszeczkę cieplej :) bo dotyczy zwierzątka, a nie pyry :))

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 22Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024