KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  -> 
05-10-15 12:29  Odp: WORLD of WARSHIPS
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Sprawdzę :-)

 
05-10-15 16:48  Odp: WORLD of WARSHIPS
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Mam poważny problem. Gra po ostatniej aktualce mi szaleje. Nie odpalała się misja, tylko w kółko ekran startowy... Odinstalowałem mody, kumpel stwierdził, że to przez nie są problemy, gra się uszkodziła, nie można było jej w ogóle uruchomić. Próbuję przeinstalować, ale każde ściąganie aktualizacji kończy się jakimiś dziwnymi restartami systemu, sprawdzaniem systemu plików, skanowaniem partycji i takimi tam wycieczkami... Wie ktoś, o co może chodzić jakby????

 
30-03-16 09:41  Odp: WORLD of WARSHIPS
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Czy zakładamy dywizjon ? (W tej chwili gran na wersji bezpłatnej )

Post zmieniony (30-03-16 09:42)

 
23-04-16 03:42  Odp: WORLD of WARSHIPS
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Radomir, my z Vercynem, już od ponad miesiąca tłuczemy w dywizjonie :)

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
24-04-16 17:28  Odp: WORLD of WARSHIPS
Marek   

Witam mam takie pytanko. Co rozwinąć chodzi mi o krążownik:
Zaawansowany trening artyleryjski, czy ręczne sterowanie ogniem uzbrojenia plot.

 
28-04-16 23:44  Odp: WORLD of WARSHIPS
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Jaki krążownik?

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
29-04-16 11:52  Odp: WORLD of WARSHIPS
Marek   

Cleveland i Nurnberg.

 
30-04-16 15:27  Odp: WORLD of WARSHIPS
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Cleve- oplot
Nurnberg- podpalanie
Na żadnym nie bierz zwiększenia zasiegu. Możesz też sprawdzić, czym cię charakteryzują kolejne okręty w linii i pod tym kątem dobierac umiejętnoci doódcy, a najlepiej to zajrzyj na forum WoWs i poczytaj o interesujących Cie okrętach, sporo zostało napisane.

/edit/

jeszce jedno- Nurnbergiem strzelasz głównie posiskami przeciwpancernymi, burzących uzywasz tylko na "dziobujące" pancerniki i wówczas przydaje sie podpalanie.

--

Post zmieniony (30-04-16 15:29)

 
30-04-16 16:58  Odp: WORLD of WARSHIPS
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Reklamowali ostatnio nową aktualkę, że będzie można pozmieniać celownik, "więcej opcji celownika w lornetce"... Dopatrzyłem się tylko w ustawieniach zmiany trybu "statyczny/dynamiczny", to jest to, czy ja coś przegapiłem lub nie umiem znaleźć??

 
30-04-16 19:34  Odp: WORLD of WARSHIPS
Marek   

Korsarz dzięki za info. Właśnie poczytałem trochę na forum i parę ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Co do celownika to dopatrzyłem się tego samego co vansen.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024