KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 
27-09-15 08:29  Odp: WORLD of WARSHIPS
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

Będzie i ORP Błyskawica

http://worldofwarships.eu/pl/news/common/blyskawica-announcement/

 
01-10-15 19:35  Odp: WORLD of WARSHIPS
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

No i mam krążownik "Kuma" z samolotami. Tyle że... umiem je wystartować, ale potem tracę nad nimi kontrolę. Jeśli gra jest bez lotniskowców (rozumiem że wtedy działałby on autonomicznie jako myśliwiec), to po jakie licho mi potrzebny mi jest taki niesterowalny samolot który nie ma nic do roboty? Ktoś wie?

Bardzo zastanawiający jest także dobór aliantów i przeciwników. Rzuciły mi się w oczy takie nicki jak Spruance, Tirpitz, Jellicoe, Cradock, Tovey czy Cunnigham. Nie żeby byli to jacyś fenomenalni gracze, ale takie nazwiska rzucają się w oczy. I teraz uwaga: BARDZO WIELE RAZY WALCZYŁEM PRZECIWKO NIM, ALE ANI RAZU ŻADEN Z TYCH "ADMIRAŁÓW" NIE BYŁ W MOJEJ DRUŻYNIE! O co tu chodzi?

 
02-10-15 14:31  Odp: WORLD of WARSHIPS
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Samolot na Kumach w grze służył jakie pojedynczy myśliwiec walczący z wrogimi grupami lotniczymi z lotniskowców, Jest przydatny tylko w przypadku gdy wrogi zespół posiada lotniskowiec.

Musisz walczyć przeciwko botom czyli sztucznej inteligencji stworzonej na potrzeby gry do jednego z trybów, umożliwiającego szkolenie, wtedy pojawiają się te słynne nazwiska.

Mnie wkurza genialny wręcz dobór niektórych drużyn, na przykład jedna ma 5 pancerników i żadnego lotniskowca, druga za to ma dwa pancerniki i dwa lotniskowce ( z których dziwnym trafem jeden afkuje - gracz włączył bitwę jednak nie bierze w niej udziału), zdarzało się to dość często i taka dysproporcja potrafi już na wstępie rozstrzygnąć bitwę. Inna sprawa to dywizjony typu Pensacola i Erie.

--
Pozdrawiam

 
02-10-15 17:04  Odp: WORLD of WARSHIPS
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Akra- po prawej stronie od przycisku "BITWA" masz wybór trybów bitwy- zmień z kooperacyjnego na bitwy losowe, nie będziesz walczył z botami tylko z graczami i bedziesz zarabiał o wiele więcej doświadczenia i kredytów.
Jeśli chodzi o samolot, to tak- nie da sie nim sterować, jak wcześniej napisałem, nie działa on jako samodzielna jednostka pod Twoimi rozkazami, tylko raczej wzmocnienie AA. W sytuacji, gdy nie ma lotniskowca, warto go wystartować choćby po to, aby wykrywał cele. Nie zwiękasza co prawda zasięgu widzenia, ale wykryje to, co za wyspą, lub "cwaniakujący" niszczyciel.

Paweł- od chyba przedostatniej aktualizacji nie ma takiej możliwości dla losowań lotniskowców- sa one losowane "symetrycznie", tzn 1vs1, lub 2vs2.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
02-10-15 22:42  Odp: WORLD of WARSHIPS
SebastianGREEN 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Korsarz- Takie banalne pytanie, ale ile trzeba rozegrać bitew aby móc sobie pozwolić na jakieś większe, ciekawsze okręty, bo jak narazie rozegrałem ok 15 i nic nowego mi się nie odblokowało.

--
Droga do sukcesu jest zawsze w budowie.

 
03-10-15 19:28  Odp: WORLD of WARSHIPS
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Korsarz - jest to możliwe, bowiem dosyć długo już nie grałem w to. Jeśli usunięto takie losowania to bardzo dobrze.

Sebastian - musisz zebrać odpowiednią ilość punktów doświadczenia aby móc odblokować następne okręty.

Swoją drogą podobno niedługo ma wejść nowa linia niszczyciele Rosji/ZSRR. Wiadomo jak ma to drzewko wyglądać?
--

Post zmieniony (03-10-15 19:34)

 
03-10-15 19:56  Odp: WORLD of WARSHIPS
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Sebastian- 15 bitew to... prawie nic :) myśle, że należy to liczyć w dziesiątkach.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
05-10-15 09:35  Odp: WORLD of WARSHIPS
MirZ 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 16


 - 16

Paweł obejrzyj sobie to:
https://www.youtube.com/watch?v=L9niiDgx6JM
https://www.youtube.com/watch?v=efYTiAXR86o

--
"Cokolwiek trafisz nazwij to celem."

 
05-10-15 10:29  Odp: WORLD of WARSHIPS
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Korsarz: "W sytuacji, gdy nie ma lotniskowca, warto go wystartować choćby po to, aby wykrywał cele" - ale jak sterować samolotem z krążownika i w jaki sposób "wsiąść" do niego, żeby widzieć morze z góry?

 
05-10-15 11:37  Odp: WORLD of WARSHIPS
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Nie da sie, on to robi automatycznie.Tak, jak pisałem wcześniej, zatacza kółka wokół okrętu i całą "robote" robi automatycznie, tzn atakuje cele, które znajdą sie w jego zasięgu i jest w stanie dostrzec cele, których normalnie byś nie widział, czyli okręty znajdujące sie np. za wyspą, oraz niszczyciele z odległości większej, niż byś je widział bez samolotu.

W grze jest coś takiego, jak "system wykrywania". To znaczy- okręt danej klasy jest wykrywany z danej odległości z morza (przez inny okręt) i z wiekszej odległości z powietrza (przez samolot). Wykryta jednostka po prostu pojawia sie na minimapce i "fizycznie" na powierzchni morza. Nie wiem, jak to jeszcze inaczej wyjaśnić, ale jakby coś, to pytaj ;)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024