KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 12Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
28-01-15 15:23  WORLD of WARSHIPS
ROBO 

 - 10

Nadpływa !
W ub.weekend, można było pograć sobie w beta test WoW-a ,ale kody rozeszły się, jak ciepłe bułeczki rozchwytane przez notorycznych klikaczy forumowo-yutuberowych ....
Niestety, ja się nie załapałem, więc "obeszłem" się smakiem i zapodaje filmik....

https://www.youtube.com/watch?v=sXmLOBA3JQw


- towarzysze - zagramy ? Nooo,to zagramy ....xD


Ahoj !

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
29-01-15 08:52  Odp: WORLD of WARSHIPS
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No, czekam z niecierpliwą ością...

 
29-01-15 11:22  Odp: WORLD of WARSHIPS
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ciekawe kiedy WoW będzie ogólnodostępne? Ktoś wie?

 
30-01-15 22:14  Odp: WORLD of WARSHIPS
Bart 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ciekawe czy też udostępnią bezpłatne modele kartonowe okrętów podobnie jak poczynili z czołgami.

 
30-01-15 22:34  Odp: WORLD of WARSHIPS
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Ja tez czekalem ale ostatnio stwierdzulem ze deweloperzy sa zza wschodniej granbicy i klade na nich sankcje. nawet nie sciagne.

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
01-02-15 17:17  Odp: WORLD of WARSHIPS
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Czy to nie Białorusini? A poza tym wyobrażam sobie, jak Twoje sankcje nimi wstrząsną... ich życie już pewnie nigdy po tych sankcjach nie będzie takie same :-)

 
01-02-15 17:45  Odp: WORLD of WARSHIPS
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pewnie wyrażą z powodu tych sankcji głębokie zaniepokojenie... Ja czekam na tę grę. Jeśli będzie choć w nikłym procencie przypominać serię "Battlestation Pacific/ Midway" to będzie mniodzio!! Na pewno dam się wciągnąć.

 
04-02-15 08:36  Odp: WORLD of WARSHIPS
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Miszcz_1999: Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Oto potwierdzenie tego, co napisałem, że autorami WoW są Białorusinami. Dziś ONET w tekście o lotniskowcu "Independence" napisał na samym początku: "Wraz z drugą turą zamkniętych testów gry World of Warships białoruskiego studia Wargaming.net..."

Czyli będziesz mógł grać z czystym politycznym sumieniem :-)

 
04-02-15 20:55  Odp: WORLD of WARSHIPS
ROBO 

 - 10

Jka się tak przyglądam tym lotniskowcom ,to.....wydaje mi się ,że są lekko przekoksione !
Pancernik bez szans z tą masą lotnictwa....
Obecnie w WOT arty są przepakowane aż mnie już nerw łapie jak na hita potężny tank schodzi ,a co dopiero lotniskowce z kilkoma eskadrami bombowo-torpedowymi !
Oby nie było tak,że będą grywalne dwa typy okrętów- deski i scoutery ....

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
05-02-15 02:01  Odp: WORLD of WARSHIPS
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Sęk w tym, że te gry o ile może nie są symulatorami historycznymi, to jednak jakieś tam realia trzymają i tak, jak w rzeczywistości lądowe behemoty zostały wyparte przez MBT a arta nie bez powodu nazywa sie "bogiem wojny", tak podobnie na morzu stało sie z pancernikami zastąpionymi przez gołębniki i okręty podwodne. Co prawda w wows nie ma okrętów podwodnych bo są zbyt kontrowersyjne (do1945 zbyt nieporadne , po 45 zbyt "OP"), ale będzie -tak, jak mówisz- lotnictwo i wszędobylskie DD. No nic, zobaczymy...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 12Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024