KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 41Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
16-12-14 19:25  Odp: Miniek Modelarz na wesoło, czyli modelarstwo w komiksowych kadrach.
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

TOMEK - narysuj proszę jak przez przypadek , żona moja odbiera drogą paczkę z modelami zamiast mnie. Jak rzuca słowa takie i tamte, że to tylko papiery , że taka kasa a do garnka nie ma co włożyć i takie tam dyrdymały . ....
Taki obrazek , acz realny , miało wielu z nas , modelarzy .
Fajne te Twoje komiksy , coś jak pierwszy Tytus , tylko temat odmienny .
Działaj , wymyślaj , a i modele sklejaj , pozdrawiam , ANDY .

 
16-12-14 20:33  Odp: Miniek Modelarz na wesoło, czyli modelarstwo w komiksowych kadrach.
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

To może ja coś powiem.
Jak wiadomo, student to człowiek imprezowy i nawet noc z niedzieli na poniedziałek (ewentualnie wtorku na środę) nie stanowi przeszkody do balowania. Kiedyś przyszedłem na instytut właśnie taki nieco pobalowany co zwróciło uwagę znajomych. Ja natomiast zdziwiony patrzę na nich i mówię: "to już nocy przy modelu nie można zarwać?". :D
Chociaż zarwana nocka z dobrym butasiem też potrafi dostarczyć niecodziennych wrażeń. ;)

--
Syn ciężkostrawny.

 
16-12-14 20:36  Odp: Miniek Modelarz na wesoło, czyli modelarstwo w komiksowych kadrach.
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Zatem , powrót z pracy , klaps z liścia , były sobie modele .
anegdota pod tytułem , a mogło być tak fajnie , na co mnie to było .
Tak chyba lepiej , nie mówić .

 
17-12-14 09:30  Odp: Miniek Modelarz na wesoło, czyli modelarstwo w komiksowych kadrach.
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11


--

Post zmieniony (22-04-18 16:19)

 
17-12-14 21:11  Odp: Miniek Modelarz na wesoło, czyli modelarstwo w komiksowych kadrach.
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Tomek jesteś genialny!

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
18-12-14 06:16  Odp: Miniek Modelarz na wesoło, czyli modelarstwo w komiksowych kadrach.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ten wąt powinien wisieć przyklejony na głównej!!

 
18-12-14 07:51  Odp: Miniek Modelarz na wesoło, czyli modelarstwo w komiksowych kadrach.
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Brawo brawo! To się właśnie nazywa "holistyczne spojrzenie na modelarstwo" :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
20-12-14 14:04  Odp: Miniek Modelarz na wesoło, czyli modelarstwo w komiksowych kadrach.
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11



--

Post zmieniony (22-04-18 16:19)

 
20-12-14 14:33  Odp: Miniek Modelarz na wesoło, czyli modelarstwo w komiksowych kadrach.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Co prawda to prawda z tymi krasnalami :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
20-12-14 21:58  Odp: Miniek Modelarz na wesoło, czyli modelarstwo w komiksowych kadrach.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

:D

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 41Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024