KARTON CAFE   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 111 z 115Strony:  <=  <-  109  110  111  112  113  ->  => 
16-12-16 07:46  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
ZbiG 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 50

- 21

Dziękuję, THEO. I doceniam. Niemniej jednak pancerki sklejał już raczej nie będę. Tak, jak napisałem: niechaj zachwycają się tym inni. Ja nie widzę w tym absolutnie NIC pięknego.
Pięknem samym a sobie uznaję na przykład żaglowiec (ale bez armat!). Ot, co.

Odpowiedz na tę wiadomość 

17-12-16 01:27  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
ZbiG 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 50

- 21

I - jak? - ŚPICIE?
Starałem się, jak mogłem najlepiej: chciałem poprawić kształt kół napędowych. Wyszło tak, że chyba gorzej nie można! Koła poszerzyły się i nie pasują w otwory gąsienic.
Topas - coraz bliżej mety...Machnąłem już ręką na koszta: spokój ważniejszy.
Poza tym - od czasu do czasu dobiegają mnie odgłosy z telewizora, który oglądany jest przez moją małżonkę. Jakieś szopki we Warszawie się odbywają, czy co? Czy grudzień jest jakimś dla nas przeklętym miesiącem?
Śpiącym Markom - snów z hurysami; nocnym Markom - szybkiego zaśnięcia i efektywnego towarzyszenia tym śpiącym.
Z hurysami. Koniecznie.
Zaś kto nie śpi - powinien knuć. Knuć, jak się pozbyć Tuhaj Bejowicza czaczacza...

20-12-16 02:47  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
Adam Cook - bomb 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 15
Galerie - 53

- 18

Tak sobie walczę z wieżą od Szyłki a tu prawie 3 się zrobiła, a o 6 pobudka :-)
Trzeba, drodzy Panowie i piękne Panie, iść coś pospać przed kolejnym dniem.
Adam

22-12-16 00:10  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
ceva 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 8
Galerie - 30

- 4

Szczodry Wieczór minął. Kto może niechaj dzisiejszej nocy chrapie, kolejne będą na szczęście krótsze. Z przybywającym dniem życzę wszystkim zdrowia, radości, optymizmu i nadziei.
Ilustracji muzycznej z naszej strony Buga nie trafiłem, wstawiam więc muzyczny obrazek od naszych braci Słowian ze wschodu. Коляда.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI

22-12-16 01:43  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
ZbiG 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 50

- 21

I ode mnie - w to piękne święto nadziei na coraz lepszy, bo dłuższy dzień, na, chociaż powolne, ale stałe ustępowanie ciemności przed światłem dnia - życzenia:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
A prywatnie: - od tego dnia - do wiosny coraz bliżej!
Otóż.
Wszystkim nocnym Markom - tradycyjnie - owocnego knucia, a Markom śpiącym - wspaniałych snów!
Musimy knuć. Knuć, i jeszcze raz knuć.
Jak się pozbyć Tuhaj Bejowicza czaczacza...

24-12-16 00:37  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
ZbiG 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 50

- 21

Dzisiaj, jak dzisiaj, można pospać (o ile ktoś może!), aliści jutro... - o pólnocy dowiemy się, co sądzą o nas nasi przyjaciele...
Nocnym Markom - owocnego knucia, śpiącym - uroczych snów!
A Tuhaj Bejowicz skrada się gdzieś w mroku podstępnie: - więc trzeba knuć! Jak się go pozbyć...

24-12-16 20:24  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1

Dzisiaj będę niezwykle cierpliwie czekał na przemowę mojego psiaka !! Często do mnie po swojemu gada, ale nie mogę go pojąć w 100 %. Może wreszcie przemówi do mnie po mojemu ??? Dla wszystkich Nocnych Marków moje najlepsze Życzenia Świąteczne - kolorowych snów
po "Markowaniu " , a dla Wojtka specjalne życzenia, co do owocnego knucia !!

27-12-16 02:24  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
ZbiG 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 50

- 21

I - ze zwierzakami nie pogadałem. Nie mam już żadnego albowiem. Nie chciałbym się wiązać z niemi przed moim odejściem i na stresy narażać. Trza wiedzieć, kiedy można na takie więzy uczuciowe sobie pozwolić, chociaż świadoma rezygnacja z przyjaciela ciężką jest nadzwyczaj. A z obcemi zwierzakami nie pogadasz...
Knujecie? To dobrze. Tuhaj Bejowicz łotrem jest okrutnym albowiem i pozbycie się go koniecznością jest wielką!
Nocnym Markom - przyjemnego knucia, a śpiącym - wiele radości z pięknych snów!

31-12-16 00:51  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
ZbiG 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 50

- 21

Ostatnia doba roku 2016... - co nam przyniesie nowy rok? Biorąc wszystko pod uwagę - nie patrzę w przyszłość ze zbytnim optymizmem. I wolałbym być złym prorokiem niestety.
Może to tylko starcza demencja? - Oby tak było!
Śpicie? A nasze ulubione podwyżki cen za wszystko! - gdzieś za rogiem sobie siedzą i czyhają. O Tuhaj Bejowiczu nawet nie mówię; - musiem knuć zatem cichaczem, jak się go pozbyć!
Nocnym Markom - owocnego knucia. Śpiącym - przepięknych snów z hurysami!

01-01-17 00:24  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
Wojciech Cięciwa 

I jak tam ?
Kto śpi a kto nie ?
Kto się bawi a kto pracuje ...

Z okazji nowego roku zdrowia, zdrowia i raz jeszcze zdrowia bo jak mawiają starzy ludzie zdrowie najważniejsze - reszta to rzecz nabyta.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 111 z 115Strony:  <=  <-  109  110  111  112  113  ->  => 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2016