KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-11-14 01:31  CV90
toferekk 

 

Witam.

Czy nie orientuje się któryś z Was Panowie czy jakiekolwiek wydawnictwo wydało model kartonowy wozu CV90?

pozdrawiam,
Tomasz.

--
Najbliższy projekt:
PL-01 Concept,
Iveco Trakker + naczepa NS500 + PZA Loara / 1:25

 
28-11-14 12:04  Odp: CV90
toferekk 

 

Czy któryś z kolegów mógłby mi pomóc z "rozłożeniem" modelu 3D tej maszyny na model kartonowy? posiadam pliki w formatach .obj, .max, .stl, .fbx a przyznam się że dla mnie to czarna magia :)

Pozdrawiam,
Tomasz

--
Najbliższy projekt:
PL-01 Concept,
Iveco Trakker + naczepa NS500 + PZA Loara / 1:25

 
28-11-14 13:08  Odp: CV90
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Obawiam się, że za dużo żądasz. Jeśli ktoś to potrafi zrobić, to raczej zaprojektuje swój własny model, a nie zużyje sporo czasu dla modelu kogoś innego. Ale może się mylę :-)

 
28-11-14 15:26  Odp: CV90
daniello86 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=195209&t=195159

Tu jest jedna z wersji tego pojazdu jesli sie nie myle. Ma chyba inna wieze niz poszukujesz ale to chyba ta sama maszyna.Model-kom wydal ja pod nazwa Anders z polskimi oznaczeniami.

 
29-11-14 00:24  Odp: CV90
Edekyogi 

 

Wielozadaniowa Platforma Bojowa Anders nie ma nic wspólnego z CV-90, ani z żadnym innym pojazdem. Ma całkowicie oryginalne podwozie.
Natomiast obudowanym CV-90 jest Wóz Wsparcia Bezpośredniego PL-01 Concept.

Post zmieniony (29-11-14 00:24)

 
29-11-14 14:14  Odp: CV90
toferekk 

 

no i właśnie w tym celu specjalnie zakupiłem model 3d podwozia CV-90 lecz niestety nie ogarniam jak go "rozłożyć" na konkretne płaszczyzny , no ale jeśli się nie uda to będę musiał zacząć na podstawie rysunków technicznych.

--
Najbliższy projekt:
PL-01 Concept,
Iveco Trakker + naczepa NS500 + PZA Loara / 1:25

 
29-11-14 22:14  Odp: CV90
Gdaś 

 

Witam
Zanim się kupuje takie rzeczy to najpierw się trzeba było zapytać czy to jest do wykorzystania , bo niestety pliki stl czy obj są tylko do wizualizacji a nie do rozwijania powierzchni, za sam plik nikt tego Ci nie przerobi no chyba że ktoś akurat by chciał zaprojektować ten model , ale to byś musiał mieć fart , zostaje albo adaptacja czegoś już rozwiniętego albo zamówienie komercyjne na taką usługę

--
uszanowanko gdaś

 
30-11-14 00:47  Odp: CV90
toferekk 

 

model 3d został mi sprzedany po poinformowaniu właściciela do jakich celów ma zostać użyty, a nawet Autor przesłał mi osobno kadłub i osobno układ jezdny w celu ułatwienia pracy

--
Najbliższy projekt:
PL-01 Concept,
Iveco Trakker + naczepa NS500 + PZA Loara / 1:25

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024