KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 27Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
04-09-14 16:14  Odp: KARTONOWE DINOZAURY III
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Drzwi wciąż te same...



Drewniane schody i okno, w którym przesiadywał Helmut...



Kiedyś był tu ogród z domkiem i mieszkał pan Jarząbek - krawiec



Była kawiarnia "Domino", gdzie Renia sprzedawała swoje ciało...

 
04-09-14 16:16  Odp: KARTONOWE DINOZAURY III
pieczarek   

Swietne napisane wspomnienia! Obrazy staja przed oczami jak zywe.

--
pozdrawiam Kuba

 
04-09-14 20:54  Odp: KARTONOWE DINOZAURY III
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ulica ? To Fiszera a po kapustę i mleko ganiałem właśnie do tego spożywczego na rogu Szopena i Grunwaldzkiej.
Fiszera łączy Szopena z Pułaskiego i jest równoległa do Sobieskiego i Grunwaldzkiej.

Post zmieniony (04-09-14 20:56)

 
05-09-14 20:19  Odp: KARTONOWE DINOZAURY III
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Chodzi mi w głowie jeszcze kilka opowiastek o czasach dawnych a nie zapomnianych, (w tym o reszcie mieszkańców spod 15) ale nie wiem, wszak to monotematyczne...
PS - A cóż to za fotka Zbyszek, wielce jej ciekaw jestem.

 
07-09-14 20:01  Odp: KARTONOWE DINOZAURY III
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

ZbiG - a słyszałeś o sopockiej "Bandzie Goryla" i człowieku "Masce" ?

 
07-09-14 22:25  Odp: KARTONOWE DINOZAURY III
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Człowieka "Maskę" (tak go nazywano) spotkać można było na ul. Rokossowskiego niedaleko restauracji Ermitage. Szczupły, wręcz chudy, zawsze w szarym prochowcu z podniesionym kołnierzem i kapeluszem głęboko zsuniętym na twarz. Ciemne okulary i szklana fifka w zębach dopełniała wizerunku. Nie miał warg, nosa, uszu. Czerwona, spalona twarz była jedna wielką blizną. Mówiono, że cudem uratował się z płonącego czołgu. Po drugiej stronie ulicy (teraz jest tam stoisko-kram z glinianymi figurkami, wyrobami i pamiątkami) w zielonym wózeczku grał na organkach człowiek-kadłubek, bez rąk i nóg "Samowar".
"Banda Goryla" swoje łupy chowała w jamach wykopanych na porośniętym drzewami zboczu za sopockim grodziskiem.
"Świstak" - ta ksywa nic mi nie mówi.

 
09-09-14 11:18  Odp: KARTONOWE DINOZAURY III
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Jaaasny gwint ! Fajne zabawy dużych chłopców ! Wielka szkoda, że to nie andyjski kondor, to byłoby dopiero !

 
11-09-14 12:21  Odp: KARTONOWE DINOZAURY III
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Zbyszku. Łaskawco - zżera mnie ciekawość co to za fotka o której onegdaj raczyłeś napomknąć ? Czyżby wóź konny Poczty Polskiej ?
O, Szlachetny, uchyl rąbka tajemnicy a wdzięczność moja nie będzie miała granic !

 
11-09-14 15:56  Odp: KARTONOWE DINOZAURY III
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ojojoj, ojojoj, a cóż to takiego żem opisał, pamięć krótka Panie Dzieju.... "Czekajcie a będzie Wam dostąpione". Czekam więc grzecznie a w międzyczasie skrobię opowieści pod roboczym tytułem "Wędrówki z Dziadkiem".

 
14-09-14 20:11  Odp: KARTONOWE DINOZAURY III
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Taka sama, wypisz wymaluj, identyczna ! Patrzcie Państwo ile radości może sprawić widok tak prozaicznego przedmiotu !
O, dzięki Ci po stokroć szlachetny sahibie, oby łaska spłynęła na Ciebie etc. etc.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 27Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024