KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-02-14 18:13  witam jestem nowy na tym forum
lukasz   

Witam wszystkich modelarzy kolejowych. Nazywam się Łukasz i mam 15 lat mieszkam na Podkarpaciu w Zagórzu. Zajmuje się modelarstwem tak jak wy wszyscy tu na tym forum, moje modele jakieś piękne nie są, buduje je sam od podstaw, bo takie jak sam zbuduje, to najbardziej jestem z nich dumny. Niedługo postaram się wam pokazać, abyście mogli ocenić, czy mam jakieś szanse nazywać się modelarzem. Chcę się dużo od was nauczyć techniki budowy, aby móc budować piękne modele kolejowe. Gdyby ktoś chciał zdjęcia drezyny wm-15h.00 475, to mogę zrobić (jest to modernizacja drezyny wm15a, jedyna taka w Polsce z napędem hydraulicznym).

--

 
21-02-14 00:15  Odp: witam jestem nowy na tym forum
Quba 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 2
 

Witam na forum kolegę kolejarza :-)
Zdjęcia tej drezyny mógłbyś wstawić w dziale KOLEJ w takiej formie jak np tutaj, albo tutaj.

--
Pozdrawiam
Quba

 
21-02-14 13:01  Odp: witam jestem nowy na tym forum
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Witaj! Od razu powiem Ci, że rad jestem zobaczyć młodego człowieka (a mógłbyś być moim synem), który pasjonuje się modelarstwem. Kolejne punkty zaskarbiłeś sobie pisząc, ze sam kombinujesz sobie modele! BRAWO! Ja też jestem prawie początkujący... jednak powiem Ci coś, co chciałbym, abyś dobrze zapamiętał. Modelarstwo to hobby i przyjemność, a nie wyścig czy profeska. Najważniejsze, żeby budowanie modeli (niekoniecznie replik full realistycznych i megarozdetalowanych) przynosiło ci radochę i satysfakcję. Każdy kolejny model będzie lepszy technicznie, ale zobaczysz, że i te pierwsze nie przestana cieszyć :) Pozdrawiam Cię gorąco z Beskidów.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
21-02-14 13:13  Odp: witam jestem nowy na tym forum
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Witam,
Po pierwsze - napisałeś, że witasz modelarzy kolejowych a pozostałych chyba też ? taką mam nadzieję. :-))
Po drugie - jeżeli poczyniłeś już modele to jesteś modelarzem !
Powodzenia w budowach szczerze życzę !
Pozdrawiam

 
21-02-14 18:08  Odp: witam jestem nowy na tym forum
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witamy nowego Kolegę

Jedziemy prawie równo, bo ja też jestem tu od niedawna.
Życzę wytrwałości, cierpliwości i skuteczności.
Jak się trochę oswoisz z forum, zaprezentuj nam coś.
I nie przejmuj się, nie wszyscy muszą być najlepsi a modelarstwo ma nam dawać radość i satysfakcję, czego również życzę Tobie.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024