KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-12-13 09:30  Po kliknięciu na przycisk "starsze" przeskakiwanie na znacznie starsze strony.
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Na tym forum po kliknięciu na przycisk "starsze" ( po prawej stronie u góry i na dole ) w celu podejrzenia wpisów znajdujących się po pierwszej stronie, odnośnik zamiast skierować na wpisy następujące bezpośrednio przed wpisami ze strony pierwszej, kieruje do znacznie starszych wpisów z miesiąca sierpnia. Przeglądarka nie ma znaczenia, robi to na Firefoksie i na IE, czy u Was też jest tak samo ?

Ponieważ sprawa dotyczy tego działu, dlatego ten wpis tutaj, jutro przesunę go do Karton Cafe.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
18-12-13 09:47  Odp: Po kliknięciu na przycisk "starsze" przeskakiwanie na znacznie starsze strony.
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Mam dokładnie to samo. Na różnych komputerach i na różnych przeglądarkach.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
18-12-13 09:51  Odp: Po kliknięciu na przycisk "starsze" przeskakiwanie na znacznie starsze strony.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Też to zauważyłem i miałem interweniować ale mnie ubiegłeś. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
18-12-13 11:31  Odp: Po kliknięciu na przycisk "starsze" przeskakiwanie na znacznie starsze strony.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

U mnie jest OK (Firefox). Przed chwilą będąc na tej stronie, po kliknięciu "Starszy wątek" przerzuciło mnie na rzeczywiście starszy wątek (daroo761), a po kolejnym kliknięciu na wątek będący tuż pod nim (Andreas)... Może już naprawiono???

 
18-12-13 11:34  Odp: Po kliknięciu na przycisk "starsze" przeskakiwanie na znacznie starsze strony.
Greg77   

Chodzi o zmienianie całej listy wątków- spisu a nie poszczególnych.Przerzuca na znacznie starsze.

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
18-12-13 11:52  Odp: Po kliknięciu na przycisk "starsze" przeskakiwanie na znacznie starsze strony.
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ale jak potem klika się na przycisk Nowsze to jest ok. :-))

--
MiSza

 
18-12-13 11:57  Odp: Po kliknięciu na przycisk "starsze" przeskakiwanie na znacznie starsze strony.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Greg77 - Capisco :-) No to u mnie też jest sierpień...

 
18-12-13 12:07  Odp: Po kliknięciu na przycisk "starsze" przeskakiwanie na znacznie starsze strony.
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Firefox - jest w porządku.

 
18-12-13 12:35  Odp: Po kliknięciu na przycisk "starsze" przeskakiwanie na znacznie starsze strony.
pieczarek   

Chyba wiem, co moze byc powodem takiego zachowania. Forum przeskakuje do starszej strony, ale jako odnosnik bierze najstarszy watek ze strony, na ktorej sie aktualnie znajduje, czyli przyklejony poradnik.

--
pozdrawiam Kuba

 
18-12-13 13:15  Odp: Po kliknięciu na przycisk
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

No i sprawa się wyjaśniła. Przed chwilą zrobiłem wpis testowy w przyklejonym poradniku i teraz po kliknięciu na "starsze" następuje przeskok do strony znajdującej się bezpośrednio przed pierwszą stroną tego działu.

W tym poradniku ostatni wpis był z sierpnia i dlatego odnośnik "starsze" uważał, że należy przejść do wpisu, który jest napisany przed nim, czyli do wpisów sierpniowych.

Chyba tylko Konrad może to naprawić, na razie możemy co jakiś czas zrobić świeższy wpis w tym przyklejonym poradniku.

Zamykam ten wątek, wieczorem przeniosę go do Karton Cafe.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024