KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
21-11-13 20:24  [*] mjr pilot Antoni Tomiczek ( 1915-2013 )
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dnia 19.11.2013 zmarł w wieku 98 lat major rezerwy pilot Antoni Tomiczek. Ostatni z żyjących pilotów eskadry 1586 i dywizjonu 301. Niósł pomoc żołnierzom ruchu oporu w okupowanej Europie, czterokrotnie leciał z pomocą Powstańcom Warszawskim. Patriota, znakomity gawędziarz, popularyzator lotnictwa. Działał w aeroklubie Gliwickim oraz Stowarzyszeniu Lotników Polski Południowej. Miałem zaszczyt znać osobiście Pana Antoniego, i ogromnie mi smutno że już nie dane mi będzie go posłuchać.


CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI.






Paweł O.

P.S. Bardzo proszę moderatorów by nie usuwali tego wpisu przynajmniej do dnia jutrzejszego.

Dziękuję.

 
07-12-13 18:33  Odp: [*] mjr pilot Antoni Tomiczek ( 1915-2013 )
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Cześć Jego Pamięci.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024