KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-04-13 20:51  [gry] Ciekawa pozycja dla okrętowców: Navyfield
OorbaN 

 

Szanowni Koledzy no i Koleżanki,

Może czasami jako odskocznia od ciężkiej pracy w stoczni w Kure lub Newcastle chcielbyście sprawdzić swoje okręty w boju? Gra pod poniższym adresem pozwala zabrać swój niszczyciel/krążownik/pancernik w bój z innymi gracami. Gdyby ktoś się zainteresował mogę wysłać zaproszenie które pozwala przez pierwsze dwa tygodnie gry używać konta premium.

http://www.navyfield.com/

Pozdrawiam,
Jacek

Post zmieniony (13-04-13 21:44)

 
13-04-13 21:32  Odp: Troche off topic...ale moze nie. Ciekawa pozycja dla okrętowców: gra Navyfield
mak 

 

Jak to NF2 to zapodaj:)

 
13-04-13 21:43  Odp: Troche off topic...ale moze nie. Ciekawa pozycja dla okrętowców: gra Navyfield
OorbaN 

 

Nf 2 startuje beta testy 18 kwietnia....ale możesz sprawdzić sobie na youtube filmy z wersji azjatyckiej....jest to całkiem inna gra niż Navyfield. Bardzo mało magii NF zostało.

 
14-04-13 17:44  Odp: Ciekawa pozycja dla okrętowców: gra Navyfield
kezat 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

... brałem udział w testach NF2 w lutym... oceniając jedynym słowem "porażka"...

... a w NF1 przestałem grać jak zobaczyłem w statystykach ile czasu to zajmuje... ale BO na poziomie 110 pozostał :)

 
18-04-13 15:50  Odp: Ciekawa pozycja dla okrętowców: gra Navyfield
ROBO 

 - 10

...w tej grze tylko doki fajnie wygladaja ,a rozgrywka to istna porażka :(

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024